bugün

davetiye verene kurban bayramında et vereceğim site.
what cd ile birlikte dünyanın en iyi torrent sitesidir kendisi.
yeni yıl için üyeliklerinin açılmasını heycanla beklediğimiz oluşum.
davetiyesi altın değerinde olan sitedir. * *
davetiyesi mevcut olan site. onuncu yıl marşı'nı ezbere bilene yolluyorum.
yıllardır davetiyesini aradığım ama kimsenin vermediği sitedir. fakat bana yapılmayan kıyağı ben şimdi sizlere yapacağım.
http://torrentleech.org/user/account/signup/ buradan BITGAMER(büyük harfle ve i yi ı yaparak tabi ki) davetiye kodu ile üye olun. şifre belirlerken harf, büyük ve küçük harf de kullanın mutlaka.
acil davetiyesine ihtiyac duyulan site.

hadi canlar sevindirin şu garibi.
hani davetiye falan varsa elinizin altında alırım anında dediğim site...

yardım pls...
Zamunda ile yarışamayacak bir diğer dolu dolu canlı canlı torrent sitesi.
4 adet davetiyesine sahip olduğum, karagarga, HD-Bits vb. şenlikli ortamların davetiyesiyle seve seve takas yapabileceğim tracker.
an itibariyle şahsıma 2 adet davetiye bahşetmiş torrent sitesidir. 188 gb uploadın götüme kaçmaması için ratio kavramından haberi olan yazar arkadaşlar iletişime geçebilir.
fake upload ile kolayca barınabileceğiniz genel içerikli torrent trackerı.

edit: davetiyem var btn davetiyesiyle takas ederim
pek tasvip edilmese de fake upload ile ratio tutturmanın gayet basit olduğu tracker. bizi fake upload yapmak zorunda bırakan ttnet utansın.
davetiyesi olsa da yesek olan trackerdır.
bir zamunda değil.
Zamundacigimin yaninda bi sike yaramayan sitedir ne ratio vardir ne bisey 1 sene sonra bile girsen sana hos geldin uzun zamandir yoktun hemen indirmeye basla diyeb sitedir candir o.
2 tane var elimde davetiyesi, haftalardır sahibini bekliyor. Malum şartları sağlayana göndereceğim. Bu arada gereksiz bir sitedir, hiç bi işime yaramadı açıkçası.
1.5 ratio ile banlandığım sitedir. bu da bundan sonra davetiye yollarken çok daha seçici olmak anlamına gelir tabi.
kullandığım en iyi trackerlardan birisi. torrentler güvenilirdir, sahte çıkmaz, bağlantınızın izin verdiği en yüksek hızda download yaparsınız, en eski torrentlerde bile. çeşitlilik bakımından biraz geride de olsa oldukça yeterlidir. kolay kolay üyelik kabul etmez, genellikle davetiye usulü üye kabul eder. davetiye de kolay kolay verilmez. en büyük sıkıntı ratiodur, o da fake upload ile kolayca çözülebilir. kısacası candır.
Davetiyesini aradığım ve bulamadığım torrent sitesidir, davetiye gönderene karşılığında başka bir torrent sitesinden davetiye gönderebilirim.
an itibariyle üye alımı açık olan sitedir. invite cod yerine SEPTEMBER2013 yazmanız yeterlidir.
davetiyesi varsa acilen şeyettirseniz özel mesajla çok sevinirim bayram hediyesi gibi
can arkadaşlardan davetiye beklediğim sitedir.
davetiye beklediğim sitedir, davetiye atana yedek zamunda hesabımı vereceğim.
hala şu siteden davetiye mi bekliyosunuz cidden kickass.to candır can.

not: kickass kadar seedi yüksek olan bi site yoktur.