bugün

entry'ler (254)

neden kar yok

Burda bilimsel bişeyler paylaşıyoruz, ağzınızı toplayın

neden kar yok

Hayır bolu gibi dondurucu soğuk ve karlı bölgede yaşıyorum.

neden kar yok

Sahra çölüne bile kar yağarken, yıldan yıla ülkemizde kar yağışının azalmasını halen Allahın takdiri olarak düşünen insanlar var, diğer bir kısımda küresel ısınma yalanı
Ne demek istediğimi meteorolojiyle ilgilenenler anlayabilr, artık balkanlardan gelen soğuk ve yağışlı hava diye kelime duymuyoruz değilmi neden duymuyoruz, bu konu çook uzun ama şunu net olarak belirteyim 3-5 yıl öncesine kadar geokomplo ismini duysam gülerdim, ama 3-5 senedir atmosferin bi garip olduğunu ve son güne kadar basınç ve yağış haritasının sürekli değiştiğini don güne kadar güncellemelerin farklı olduğunu görüyorum, eskiden 1 ay öncesi nokta tahmin yapılırken şu an tahmin imkansız, şunu çok net söyleyim havamıza birşeyler oluyor ve kendiliğinden değil

bolu

Arkadaşlar bolulu olarakbolu'nun yollarını artık söylemekten dilimizde tüy bitti ama belediye başkanı ısrarla yollarımızı yamıyor, yapamıyor bi türlü, her bolulu hersene ön takım yaptırmaktan ocağına incir ağacı dikecek.

ete para vermeden et yeme yolları

Yurtdışında yaşamak orda löp et kiosu 5€ .

nükleer silahlara sahip ülkeler

Millete kalsa gizli söylemiyolarmış, len rusya abd israil söylüyor senniye söylemiyon, tabi olmayan şey nasıl söylenir.

çağatay akmanın yeni klibi

Adamın sırtı yere gelmez artık israil bizden çalmışmış bide demezmi hem güllünün bestesi zerre benzemiyor bu jump ,ın bestesine bu çağatay milletle ta.... k geçiyor, dinledim güllünün şarkısını, lan dedim bunu jump, a benzeten gerizekalı yada sağır.

liseli ergenlere gün doğdu

Başlıktanda anlaşılacağı gibi sözlük liseli ergenlerden geçilmiyor, sürekli saçma sapan aptalca, yok bilmem ne kız yok hoşlanılan kız gibi itici başlıklardan belli 3 ay sözlüğe takılmamanızı öneririm zaten onlar kendileri pişirip kendileri yiyor kendi aralarında takılsınlar abazanlar.

okullar yaz tatiline girdi

Sözlükte liseli ergenler çoğalmasıyla ilgili doğru orantıdır, yine başladılar hoşlanılan kız ile ilgili abuk sabuk entrylere.

torku

Tad olarak mesela ülkeride sevmem ama çokokremde lezzeti tuturmuşlar eskiden tuhaftı ama geçen çokokremde yeni formül yazıyodu gerçekten tadı değişmiş ,ama torkunun hangi ürünü doğal allah aşkına paketindekilere bakın şeker harici elli tane kimyasal var size göre sitrk asit doğalsa birşey demiyorum, şimdi biri çıkacak limontuzuymuş bilmemne, okuyun araştırın.

torku

Saf saf konuşmayın bu ülkede bi ürüne soya giriyorsa tamamı gdoludur, ayrıca torku doğal falanda değildir içeriğine bakında konuşun, bize yazıyla gelin, torku fanları eksilerse çokda fifi:) * .

atv iftar proğramı

Atv kanalı geçen gün programda şarkütericiye iyi pastırma ve sucuk nasıl olur diye soruyor,resmen insanlarla dalga geçiyorlar insanlarımız ekmek alamıyor ,bu ülkede pastırmanın tadını bilmeyen milyonlarca kişi var, en basitinden herhangi bi arkadaşınıza pastırmayı en son ne zaman yedin diye sorun.

mustafa ceceli

Sesi detone, güzel değil cırtlak bi sesi var.

1 tl ye et döner

Yurtdışında ızgara kuzu eti evet cezayir libya gibi yerlerde rahatlıkla yiyebilirsiniz, adamlar hep et yiyor bizde yavan ekmek.

bolu

Bolunun nesi meşhur buldum, bir bolulu olarak sloganımız bizim yollardan daha kötüsünü bulamassınız, evet bolunun patates tarlası yollarıyla meşhur olmalı, bi beceremiyorlar en basit yol ve kaldırımı 10 yıldır böyle be kardrşim isyan ediyor bolulular.

anın görüntüsü

görsel
Gelirken çekdiydimdi bolunun meşur mu meşhur bozuk yolları, evet bolunun nesi meşhur derlerse kesinlikle yolları diyebiliriz 10 yıldır mütemadiyen.

sözlüğün çok saçma olması

Bakıyorum sol frameye o kadar gereksiz ve sadece ilgi çekebilmek, ve entry girilsin diye açılmış tırı vırı bi dünya başlık var, kınıyırum hemde esefle.

islam harika ise niye tüm dünya müslüman olmuyor

Ayette "Allah katında makbül din islamdır "evet neden en son din müslümanlık gelmiş peki :çünkü hristiyan yada yahudilik tahrif edilmiş sapıttırılmış isa Allahın oğlu demişlerdi, oysa tüm kuranı kerimde anlatılmak istenek düşünmek, fakire yardım etmek, çalma çırpma sana ve başkasına zarar verecek şeylerden sakın kadınlara şehvetle bakma, yani hep iyiliği emrediyor, oysa tüm dinlerde bu şekilde idi fakat hristiyan ve yahudiler dinlemediler, maalesef müslümanlarda dinlemiyor ve unutmayın bize başka peygamberde gelmeyecek

islam harika ise niye tüm dünya müslüman olmuyor

Şimdi millet sanıyorki hristiyanlar yada yahudiler cehenneme gidecek oysa kuranı kerimde ne olacağı yazıyor, ah bu cahillik, ah

12 bine alınabilecek en iyi araba

Yurtdışında 2010 model bi araba alınabilir, bide adamların maaşları 2500€ olduğunu düşünürsek adamlar 1,5 maaşıyla iyi bi araba alabiliyorlar nokta.