bugün

bu aralar tahminlerim hep doğru gidiyor. #25195991 entry sinden tahmin ettiğim yazar. aileye yeni gelmiş, hoşgelmiştir.
üşenmemiş oturup bana akrostiş yazmış, adam gibi adamdır kendisi.
kız taklidi yapmasına anlam veremediğim yazar.

edit:harun abiye saygılar.
edit:trollemesine engel olduğum için entrymi silmem için ısrar ediyor ama silmicem lan.
k*rt seviciymiş. öyle mesaj attı. *
dinlensin yazarımız.
Sayın değerli yazar, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım *
top ile kesişen yazar.

görsel
zaman zaman küfürlü tanımları ile dikkat çeken yazar kardeşimizdir. özünde iyi bir yazar olduğu tüm sözlük camiası tarafından da bilinir.

--spoiler--
(bkz: siktir)

Size göre herşey balon, herşeyin arkasında oyun var.
* :(-1 topunuzukeserim 574.41
01.04.2016 14:21
--spoiler--
Beyin ölümü gerçekleşmiş, cemaat evlerinde oğlancılık yapmış bir yazar.

Kendisi bademleri sevdiği kadar her fırsatta bademlemekten kendini alamaz.
Doğumgünü kutlu olsun, yazarıdır.
ULAN BIZIM DE DOGUMGUNUMUZ DEDIK BIR ALLAHIN KULU KUTLAMADI KIZ DEGILIM DIYE MI BOYLE OLDU ABAZALAR COK UZULUYORUM BAZEN.
Dogum gunu kutlu olsun yazari benimle ayni gun dogmus bravo.
Çenemi düşüren yazar.

Sabah 6ya kadar konuşturdun beni ya, neyse Günaydın dostum.
Beyaz tenli diye beni kandirdi. Ama kendisi cia ajanı çıktı. Babadi Mossad. Şuan Guantanamo dan yazıyorum.

Kaçın!
Adaşım çekilin!
güncel Önemli Başlıklar