bugün

Saat markasıdır.
Ayakkabi ve tisort yapamayan markadir . hadi ayakkabıyı es geçelim ama bir markanın sezon koleksiyonunda 2 tane güzel tişörtü olmaz mı?
fiyatlarına oranla ürünlerinin kalitesinin ciddi anlamda kötü olduğu markadır. özelikle jean konusunda modelleri ve kalıpları eksidedir. tommy e kıyaslan kötü gösterilen mavi jeansın bile kalitesi neredeyse öndedir.
erkek ayakkabıları oldukça şık ve kaliteli olan marka. yani beş aydır kullanıyorum. ayda ortalama 200 saatten beş ayda 1000 saat giydim ve hiçbir şekilde deforme olmadı ayakkabı. modeli de oldukça göze hoş geliyor.
pahalıdır . ama kalitelidir .
özellikle gömleklerini ve saatlerini beğendiğim bir marka. biraz pahalı fakat kalitelidir.
Kalitesinden ödün vermeyen dünya markası. Ayakkabıları rahat ve şıktır.
kazakları alınmaz bir yıkamada uzuyo, tshirtleri bi güneş görsün soluyo. bununla beraber pantolonları ömürlük. düşünmeden alabilirsiniz.
Botlari cok kalitelidir.. Dockers' a 250 lira veren gence uzuluyorum.
kazakları ve gömlekleri de çok kaliteli olan dev dünya markası. çok pahalıdır o ayrı.
pazardan 20 liraya alabileceğiniz uzaktan çakma olduğu anşaşılmayan eşorfman markasıdır.
kemik gözlük çerçevesini yaklaşık 8 aydır kullandığım markadır, herhangi bir sorun yok olursa yazarım.
Verilen paraya değen marka.

Pantolonları en bi' güzel olanları herhalde.
Sonra gömlekleri geliyor.
eskiden montları iyiydi. tam sıçmalıktı. (bkz: montla sıç)
jeanleri yenir. öyle güzel ve şıktır.
kazaklarının, sweatshirtlerinin vs. kolları aşırı uzun oluyor genelde. niye böyle yapıyorlar anlamıyorum.
gözlük tasarımları başarılı olan marka. hem optik hem güneş olaraktan.
yaslandiktan sonra emekli olursam evet giyinebilirim oradan.
Parasını haketmeyen marka. Tamam kot pantolonları başarılı ama o polo yakaların iki yıkamada kıvrılması zenci markası olduğunu destekler niteliktedir.
kazakları ileri derecede, tiftiklenmeye meyilli, yün topağı gibi olduğu amarigan giyim markası. bir statü simgesi olarak algılanması da bize özgü bir şey muhtemelen. o kadar pahalı olmasının sebebinin bir nedeni de zannımca bu statü ya da marka algısının en temel taşlarından birisi olmasıdır. lacoste bir bu iki. yoksa burada 300 liraya satılan bir kazak neden amerika'da büsbütün orijinalliğiyle 20-30 küsür dolar!?
haddinden pahalıdır ama kaliteli olduğu da bir gerçektir.
kimse artık çok iyi giyiniyor.
Doğru okunuşu: tommy hilfigır dır.

Edit:https://m.youtube.com/watch?v=ZsumEqOVKZQ
Kaliteli markadır. Zevkli insan işidir. Evet.
polo yaka tişörtü ömürlük kaliteli olan marka.
güncel Önemli Başlıklar