bugün

Evet ilmini sevdiğimin sözlüğünden fazla şey beklemektedir. Aslında bu sözlüğü eleştirmek, recep ivedik'i eleştirmeye eşdeğerdir. Eleştirilerim sizin için lütuftur ulan sığ kafalılar.
muhtemelen nick değiştirmiş yazar. yüzde 10 ya da 15' i hariç trollerin sadece sözlüğe ve gammazlara yük olduğunu, ayrıca sözlük için elinden geleni yapan, küçük de olsa, bir grubun varlığını sürdürdüğünü kendisine belirtmek isterim.
futbol fanatikleri ve troller kadar sözlüğü eleştirip çözüm önerisi getirmemek misyonuna bağlı kalanların da sözlüğe fayda sağlamaktan uzak olduğunu hatırlatır, iyi bir sözlük için elinden geleni yapmasını dilerim.
kendisine iyi yazmalar diler, her yazar elinden geleni yaptığı sürece sözlüğün güzelleşeceğini hatırlatırım. unutmamak gerekir ki sorunu oluşturan yazarlarsa çözecek olan da onlardır. *
avukat olduğunu kelime oyunu yaparak vurgulamıştır.
Güzel bayanlar diem.
Katiyen olmaz.
Sen bilirsin canım. (:m)
Az önce aşkımızın vuku bulduğu sürede sözlük bile dayanamadı fatal eror verdi sen vermedin aşk olsun yazarı.
Aşkımızı görmezden gelsen de ben seni unutmayacağım.
Küçük adam burasi benim. Misafirlerime karşı biraz daha nazik olur musun.
Sen ben yok aramızda biz biriz tamam mi. Ha yok değiliz dersen de bu ilişki biter(üzgün sürat)

Aşkı hafife almaması gereken yazar.
Kendisine teessüf ederim lütfen bana aşık olsun zaten 22 yaş üstü bayan oh mis.

Evlenek mi?

He de evlenek!

He mi?

Bir adet erkek yazar.
(bkz: tom sawyer)*
Evlenesi olmayan yazar. Kibarca reddeder.