bugün

Yok abi babası doğurmuş kesin bunu.bu tatliligin baska açıklaması olamaz.
Hastayım bu adama galp galp öpücük.
jeff hardy ile akrabalığı falan var mı acaba diye dedirtmiştir. kim olduğunu bilmiyorum.
benim için bane reyizdir. baba oyuncudur.
adam süzme karizma artı yakışıklı.
rahmetli Philip Seymour Hoffman dan sonra en sevdiğim oyuncudur.
canı sıkılan erkek dergilerinin akıllarına geldikçe yılın en seksi adamı seçtikleri kişi.

gerçekten öyle ama boku çıkıyo şaka bi yana. baktığında aslında fiziği düzgün olmasa yüzü bildiğin bağcılar dızosu aq.
ruyalara girebilen aktor.
(bkz: based on a true story)
adam 41 yaşında ama hala yakışıklı, hala karizmatik.. adamın ses tonu bile karizmatik.. bir bizim tipsiz, şişko, göbekli türk erkeklerine bak bir de bu adama bak hey allam allah neler yaratıyor..
Bir dönem alkol tedavisi görmüş oldukça yetenekli aktör. Daniel craig den boşalan james bond rolünü geri çevirmiştir ayrıca.
Peaky blinders ta cuk diye oturmustur.
dunkirk filminin önemli karakterlerinden. yalnız film boyunca yüzünde pilot solunum ekipmanı takılı olduğundan yüzünü görüp de o olduğunu anlayamıyoruz bir türlü, o ayrı konu.
En sevdiğim oyuncu. En baba filmi Warrior bence, en iyi oyunculuğu da Warrior da benim için. Mad Max de o kadar güzel kadının arasında hep Tom Hardy'i izliyorum ne kadar şanslı bir adam ya. Venom filmini iple çekiyorum. Yalnız Tom Hardy de tam bir Eddie Brock tipi var, Venom için biçilmiş kaftan.
Adamın adı bile ateş ediyor amk!
bu tiple kendisine mafya babası rolü gayet iyi biçilebilir. yeni al pacino olabilir zannımca
En sevdiğim 5 aktör arasına hiç düşünmeden yazacağım ingiliz aktör.

Çok iyi aktör, karizma adam, oyunculuğu da on numara ona şüphe yok da, başrolünde oynadığı venom karakteri bu adama gitmemiş. Hepimiz hugh jackman wolverine rolünü bıraktıktan sonra yeni wolverine olarak kendisini görmek istedik, hatta hugh abimizin kendisi bile "yeni wolverine olarak kimi görmek istersiniz" sorusuna tom hardy dedi.

Venom için uygun oyuncu kesinlikle tom hardy değildi.
cok yetenekli ve her rolun ustesinden gelebilecek potansiyele sahip aktor.
oyunculuğu oldukça iyi.

ayrıca mütevazi bir karaktere sahip olduğu söylenir.
Büyük oyuncu.
kademe kademe christopher nolan'ın parlattığı bir oyuncudur.
Israrla Oscar verilmeyen ve şuan Leonardo DiCaprio'dan bile daha popüler olan aktör. Gelmiş geçmiş en sevdiğim aktör ayrıca, hayatımda belki de gördüğüm en yakışıklı, en karizmatik erkek. Bu adamın olduğu her film sinema da izlenir. En iyi filmi Warrior'dur benim için ve bence en iyi oyunculuğunu da Warrior da yapmıştır. Legend de kadının arkasından sigara fırlatışı efsanedir, o kadar karizma fırlatılır mı yahu? Sesi de inanılmaz iyidir.

Edit: Venom da ki oyunculuğu da kusursuz ve taktire şayandır, adam rolünü yaşıyor resmen.
Venom rolünü ayık kafayla kabul ettiğini düşünmediğim olağanüstü aktör.
Benin birtanecik askim.
https://www.youtube.com/watch?v=0FpxPF64zLk
Hem yakışıklı hem de iyi oyuncudur. Ülkemizdeki yakışıklı olup oyunculukta anlamayan öküzler gibi boşuna ünlü olmamıştır.
Bir aktör. Çok daşşaklı olanından.
Kendisini taboo dan bilir severiz. Severiz demis miydim? Evet severiz. Baya.