bugün

yeni nesil sikik ergenlerin kullandığı saçma sapan bir cümle. sağdan soldan yarak kürek şeyler üretiyorlar. toksik ne lan yok efendim soksik daha mantıklı bence.
Tok açın halinden ne anlar diyerek bulunmuş bir söz olabilir.
türkiyede ergenlerin kullandığı kelimeleri türk ergenler getirmiyor aksine yabancı ergenler bunları sürekli kullandıkları için oyunlarda sitelerde vs. buda bize yansıyor.
türkiyede ergenlerin kullandığı kelimeleri türk ergenler getirmiyor aksine yabancı ergenler bunları sürekli kullandıkları için oyunlarda sitelerde vs. buda bize yansıyor.
kullananların alayı mal demeye gelmiştim gel gör ki bundan 9 ay önce başlığın altına şu kelimeyi kullanan bir tane akıllı insan görmedim yazmışım zaten o entryden sonra karşıma 1 tane her fırsatta toksik kelimesini kullanan bir karşı cins çıktı ve tezi bozmadı o da maldı. bu kelimenin büyülü olduğuna inanıyorum. bu kelimeyi türkçe'ye devşirenin a*ına koyayım. bu kelime resmen tabum haline geldi.
şu kelimeyi kullanan bir tane akıllı insan görmedim. alayı mal.
league of legends isimli oyunda bolca bulunan insan tipi.
asıl kökeni antik yunana dayanan ingilizce kökenli kelime. orijinalinde yayla ilgili olan anlamına gelir.
tehlikeli maddelerin etiketine konan tehlike ibarelerinden biridir. söz konusu madde veya müstahzarın zehirleyici ve/veya kanserojen özelliğe sahip olduğunu tarif eder. şekil olarak bir kare içinde kafatası ve çapraz iki kemik işareti, kısa işaret olarak t harfi (t büyük) ile gösterilir.
(bkz: toxicity)
organik formlar üzerinde yıkıcı, tahrip edici, zarar verici özelliği bulunan yani zehir vazifesi gösteren, kimyasal maddelerin, reaksiyon, ışıma ve tepkimeleriyle ortaya çıkan, özellikle sanayi ve fabrika atıklarında fazlaca bulunan zararlı madde.
örnek vermek gerekirse oksitlenme yani pas toksik bir maddedir.
Zehirli.

(bkz: Toxic)