bugün

renkli giyinmeyi seven insanların tek geçtiği marka.
yanlız hırkaları çabuk tüyleniyor.
görülmemiş renkleri görmek ve renkli karmaşık giysiler giymek istiyorsan tiffany e gitmelisin.
(bkz: tiffany co)
playboyun kapak kızlarından (bkz: tiffany taylor)
renkli giysileriyle gençliğin vazgeçemediği giyim firması
izmit outlet center da bir fabrika satış mağazası bulunan marka.
nedense ürünlerinin çoğunda nefti yeşili rengini kullanan,elemanlarını güzel kızlardan seçen ve onlara * yüzde kırk oranında indirim hakkı tanıyan marka.
bi aralar yanında tomatto da yazan markaydı, sonradan tiffany olarak hayatını idame ettirmeye başladı
"ne bu ya pazara gitsem daha güzelini bulabilirim" denilesi, marka olmuş ama markalığını ürünleriyle koruyamamış firma.
daha kaliteli görünen alternatifi için (bkz: seven hill)
genelde tiky deyimi ile tabir edilen kesimin tercih markası.
tiffany taylor olanı pek bir meşhurdur.
matrak t-shirtleri de vardır (bkz: t-funny)
müşterilerine karşı son derece ilgili alakalı bir firmadır.

Bu yönden çoğu firmayı eleyebilir diyebilirim.

aldıgım bir ürünün internetteki koleksiyonunda farklı rengine rastlamıştım, yaptığım görüşmelerde sonuç alamayabilirdim sallamayabilirlerdi de fakat genel müdür başta olmak üzere konuyla ilgili yardımcı oldular, ciddiye aldılar.
öneri ve isteklerinizi dikkatle inceliyorlar.

koleksiyonlara gelince; yüzeysel bakmazsanız gerçekten arada cok sağlam modelleri oluyor dikkatle incelemekte fayda var.
katil bebek çaki'nin filmdeki sevgilisinin adıdır. kendiside çaki gibi katil ruhlu bir oyuncaktır. *
bir zamanlar tiffany tomato olarak gençlik arasında zenginlik simgesiydi.
mersin/ forum da bulunan mağazasındaki çalışanların inanılmaz saygısız kişiler olduğu mağaza. müşterilere gerizekalı, aptal diye ithamlarda bulunan bir mağaza. dün duydum arkasından saydırıyordu müşterinin.
pamukluları iyidir cidden.
eşofmandır, t shirttür almak lazım.
küçükken bunun hırkaları, kazakları çok moda idi.*
(d. 2 Ekim 1971), popüler ismiyle Tiffany. 1981 yılından bu yana etkin olan ABD'li şarkıcıdır.

Tiffany New Inside albümünde yer alan "Here in My Heart" şarkısını AIDS Hastası ryan White'a adamıştır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Tiffany_(%C5%9Fark%C4%B1c%C4%B1)