bugün

uçaklarına küçük çocuk isimleri yazan şirin mi şirin ve çok çok başarılı bir şirkettir.
ilk üç ayında 1 milyar 238 milyon lira zarar etti diye saçma sapan eleştirilere mâruz kalan firma.

bu çok normal. bu şirketler belli taahhütlere para öderler. ardından kâra geçerler.

yani birini istanbul'dan ankara'ya götürmek için 2 bin lira alcaksınız. ama önce arabaya yakıt doldurmanız gerekli. yakıtı dolduruyorsunuz, ne oldu? eksilerdesiniz şu an. ancak ileriki zamanda parayı alıp kâra geçeceksiniz.

bilmem anlatabildim mi?
Türk hava Yolları.

Uçuş akıllara gelir.
Abd, thy'yi zor duruma düşürecek bir karar almış. Zor bir dönemden geçiyorsun, transit yolcuları kaybetme durumun var. Büyük darbe alman söz konusu olabilir, öyle bir zor dönemdesin. işte böyle durumlarda buna milli bir refleks gerekir. Ya insan şu milli maça reklam yağdırır ya! Dünya medyasında haber olur. Bir farkındalık yaratır. Milli forma ile thy'yi yanyana getirir.

Mercedes, nike reklamları dolaşıyor maçtaki reklam panolarında. Aferin uyuyun siz.
la şu benim imam hatipli kardeşim, rizeli hemşerim diye diye

ilgisi alakası olmayan tipleri şuraya doluşturmaktan bir vazgeçin

adam gibi personel alın şuraya. sonuçta devlet kurumu

karından bir faydamız olmuyor ama zararını g*tümüze

monte ediyorsunuz. yeter lan bıktık artık.

sorumluların 7 sülalesini. anladın sen onu.
Reklam yüzü (bkz: ekpe udoh) olmalı,hakediyor.
bu kadar beceriksiz, vasat adamın yönetim kurulunda nasıl yer aldığını merak ettiğim havayolu şirketi.
qatar airways tarafından satın alındığı yönündeki asılsız(!) haberlere basın müşavirliği tarafından bir yalanlama geldi.

Ekşi sözlük başlığı:
https://eksisozluk.com/th...n-satin-alinmasi--5788425

Thy açıklaması:
https://twitter.com/yhyus.../1108459264924893185?s=20
son bir yılda %23 değer kaybına uğramış, piyasa değeri bildiğimiz bim‘in yarısı kadar olan havayolu şirketi.

evet, çok bildiğini iddia eden hadsiz bedevi sürüsünün son marifeti de budur.

rezil etmedikleri bir şey kalmayana kadar durmak yok yola devam.
Korona virüsü için çalışanlarına önlem almayan şirket. Avrupa dahil bütün uçuşlarda kabin memurları dahil hiç kimse maske kullanamıyor, keşke buna izin verse keşke servise çıkarmasa kabin memurlarını.
Corana virüsü avrupadan ülkemize taşıyan fırsatçı firma.
Pandeminin ilk zamanlarında aldığım hisselerinden yüzde ikiyüzdoksan kar elde etmiş bulunmaktayım. Yatırımın gerçekten sabır işi olduğunu bana öğreten havayolu şirketi.
Thank you 'nun kısaltması.
(bkz: thank you).
Türk hava yolları'nın kısaltmasıdır. Turkiye' nin bayrak taşıyıcı havayolu şirketidir.
Yakında satacaklar!

Ardınızdan çok sövecek bu millet birgün.
haberi yalanlamaktan bıktı adamlar bunlar iftira atmaktan bıkmadı.

hayır yani bir de yalanı yaşam biçimi haline getirdiler.
çalışanlarına %20.77 zam yaptı. Ayrıca ağustos ve ekim ayında toplam 2 ikramiye verilmesi kararlaştırıldı.
türk hava yollarının kısaltılmış hali olmasının yanında borsa'da hisse adı thyo'dur ve pandemiden beri bugünlerin geleceğini öngörüp bekleyenlerdenim. artık yatırımcısına da bir güzellik yapma zamanı geldi diye düşünüyorum. sembolik bir temettüyü hak ettik diye düşünmekteyim.

lokum gibi bilanço açıklamıştır. tüm paydaşlara selam olsun.