1. 109.
    elini, kolunu bol bol kullanarak attığı gol ile irlanda milli takımı oyuncularının ve irlanda halkının dünya kupası umutlarını "çalmış" olan futbolcu...
    4 ... levon
  2. 110.
    7 ay öncesine gidelim:
    (bkz: thierry henry/#5008312)

karaktersiz, emek hırsızı...

sahtekarlığıyla takımının lehine çevirdiği maçın bitiminde utanıp sessiz sedasız soyunma odasına gideceği yerde hala 32 diş sırıtarak eğlenebilen ve kanımca dünya futbol izleyicilerinin tamamından bu gece ağır küfürler yiyen sahne sanatçısı, en azından benim bütün keyfimi kaçırmıştır. futbol sadece iyi şut çekmekten ibaret değildir evlat. çıkar bunların acısı bir yerlerde...
    6 -2 ... pulemjot kalashnikova
  3. 111.
    tanrı'nın elini 2009 yılına uyarlamıs futbolcu..
    -1 ... thedoctor
  4. 112.
    entelektüel ve muhteşem bir futbolcudur. hatta izlediğim en iyi forvettir. hala futbolla kişiliği karıştıranlar varsa, maradona tanrı'nın elini atarken neredeydiniz? öyle ya, maradona atınca efsane bir gol, henry atınca tü kaka.

fransa burdan gidip de dünya kupası şampiyonu olursa muhtemelen henry'nin attığı gol isa'nın eli olarak geçecektir.
    3 -10 ... what dreams never come
  5. 113.
    hala 10 sene öncesi kadrosuyla, 10 sene öncesinin futbolunu oynayarak finallerde bi sikim yiyemeyecek olan takımın doymuş, artık çirkefliğe, yüzsüzlüğe sarmış forvetidir. ribery de kurtaramaz artık o takımı, ellerine çocuğu alıp geri dönerler.
    7 ... progresif
  6. 114.
    "tiyeriii hannnriiii" diye telafuz edilince pek bir çoşkun olan futbolcudur. "tiyeri henri" diyince yavşak bir şey canlanıyor gözümde.
    3 ... tttddd
  7. 115.
    bugünkü attırdığı gol için söylenecek tek kelime yakışmadı olan futbolcu. bari sevinmeseydin golden sonra.

http://www.youtube.com/watch?v=4KIqwTNm8ZA
    2 ... delgado
  8. 116.
    (bkz: tieri anri)
    2 ... particle
  9. 117.
    irlanda maçında saygınlığını yitiren forvet.
    arif erdem boşuna dememiş " olm henry rahatsız mısın? " diye. ayıptır be henry...

örneğe gel! arif erdem bir, henry iki zaten.
    34 -2 ... samany
  10. 118.
    ulan saygınlığını yitiren forvetmiş. golü yeni gördüm, ben de bir olay var sandım.

henry'nin el hareketlerine, bacak hareketlerine bakarsanız %100 olarak refleksif bir şekilde topa el koyduğu görülebilir. %100 hem de.

emin olun sizi arjantin çocukları, maradona ve messi'nin elle attığı gollerden çok daha masumunu attırmıştır arkadaşına. doğru ya, onlar messi ve maradona olduğu için asla eleştirilmezler. şerefsiz ve ahlaksız futbolcu ilan edilmezler. ancak konu bir fransızsa, hele ki henry gibi -haklı olarak- götü kalkık bir oyuncuysa etmediğiniz lafı bırakmazsınız.

bana hikaye anlatmayın arjantin sevdalıları. arjantinli yıldızlarınız henry ve ronaldo'nun yanında azılı birer suçlu olurlar. o yüzden susun ve hakem hatasından yakının. hiç kimse takımını bir üst tura taşıyan gol elden geldi diye "abi elle elledim." diye hakeme koşmaz, koşamaz. sahada linç ederler adamı. isterse allahın oğlu olsun farketmez.
    5 -14 ... what dreams never come