bugün

şahane göz yapısına sahip şerefsiz bir karakter.
dizide 3. sezonda eziyetten eziyete maruz kalan zor durumdaki eleman.

--spoiler--
hatta ırzı bile kaptıracaktı, ama direkten döndü.
--spoiler--
--spoiler--
Dizinin 3. Sezon 4. Bölümünde "benim gerçek babamın kafası kralın şehrinde kesildi" sözleriyle hüzünlere gark eden game of thrones karakteri.
--spoiler--
acıma yetime döner koyar götüne sözünün en çok yakıştığı insan. cuk diye oturuyo valla
deli gibi erhan güven'e benzeyen game of thrones karakteri. yoksa ben mi benzetiyorum.

http://www.ajansspor.com/.../erhanguven_ankara_01.jpg
3. sezonu "ne çektin be theon!" tadında yaşamakta olan game of thrones karakteri.
boltonlar 7 krallıkta en sapkın hane olarak tanınırlar gibi bir şey söylenmişti 2. sezonda. merakla bekledik, theona işkence eden herifinde bir bolton olduğunu tahmin etmiştim ama bu kadarını kimse beklemiyordu sanırım.
game of thrones'un eski çapkın-yeni kesik çüklü karakteri.

pek çok kızın "çükün kopsun theon" bedduaları işe yaramıştır görüldüğü üzere. sen misin ablanı bile tanımayıp ona hallenen...

darısı gerçek hayattaki çapkınların başına ehehe.
Çükü kesilmiştir.
--spoiler--

''my name is reek.''

--spoiler--
--spoiler--
çük kesme olayından sonra dizinin yeni sezonunda karakteri justin bieber canlandıracakmış.
--spoiler--
merhaba küçük reek, yaptıklarının karşılığını geç de olsa aldı. umarım tez zamanda geberir gider.
2 tane küçük çocuğu önce boğazlarını keserek öldüren öldüren, daha sonra da yakarak kömüre döndüren yavşak karakter. işkence eden ve pipisini kesen delikanlıya saygılarımı sunarım.
ızdıraplarını sonuna kadar haketmiştir. şimdi theon düşünsün!
spoiler kullanımından bihaber yazarların gün yüzüne çıkarmıştır.
keşke hakkında spoiler vermeselerdi dediğim karakter.

olm pipisini kesmişler lan gitti bütün heyecanı.
balon greyjoy ve alannys harlaw'ın en küçük oğludur. balon greyjoy,robert baratheon'a isyan ettiği sırasıda starkların esiri olmuştur.
buna rağmen eddard stark ve catelyn stark onu çocuklarından ayırmamıştır. özellikle de catelyn stark,eddard'ın gayrimeşru oğlu jon snow'u,theon'dan daha az sevmiştir. tüm bu olanlara rağmen theon,demiradalara geri dönünce starklara yüz çevirmiş ve savunmasız halde olan kışyarı'nı ele geçirmiştir. Bran ve Rickon kaçmıştır bu sırada onları arayıp öldürmek istemiştir fakat öldürdüğü iki çiftçi çocuğudur,fakat tüm Westeros'a Bran ve Rickon'u öldürdüğünü söylemiştir. roose bolton,gayrimeşru oğlu ramsay snow'u kışyarı'nı geri alması için görevlendirmiştir.ramsay,kışyarı'nı ele geçirmiş ve kışyarını yakmıştır. Theon'u ise esir almıştır.Ramsay,Theon'a işkence etmiş ve en bilindik bolton işkencesi olan deri yüzmeyi theon'a uygulamıştır.Parmaklarınıda kesmiştir. En sonunda ise Theon'u hadım edip,theon'un aletini balon greyjoy'a hediye etmiştir. balon greyjoy ise,theon'a yardım etmeye gitmemiştir.
tüm bu olanlara rağmen ramsay ona babası hakkında soru sorduğunda babasının kralın şehri'nde idam edildiğini söylemiştir. yani babasını eddard stark olarak görmektedir. ramsay ayrıca onunla dalga geçmek için ona ''leş'' lakabını takmıştır.

''Leş beleşle kafiyeli.''
spoiler vermeden tüm sezonu anlatan pijleri gün yüzüne çıkartmıştır.

--spoiler--

evet çükü gitti

--spoiler--
Eyüp çilesi dedikleri bu olsa gerek.
--spoiler--
bu adamdan ne kadar nefret etsem de, çok acıdım. kalbini sökseler kahkaha atardım ama, şu hayatta başıma gelmesini isteyeceğim en son şeyi yaptılar. ramsay gibi birinin eline düşmektense, ölmek mükafattır.

-mercy mercy please!
+This is mercy. I’m not killing you. Just making a few alterations *
--spoiler--
ramsay denilen piçin kolunu götüne sokmasını sabırsızlıkla beklediğim karakter.

(bkz: gerçek theon bu değil)

Not:işbu entry hiçbir spoiler vs içermemektedir kitaptan tek bir satır okumadım ne olacağıyla ilgili hiçbir fikrim yok.
amın oğlu theon.
Pipisi de kesildigine gore nasil idrar işini hallettigini merak ettigim yakisikli lord.
görsel

hediyem olsun.
artık reek'dir kendisi. delirdi adam ya. ama intikamını alacak bana kalırsa.