bugün

----spoiler----
2. sezon 11. bölümü bitirdim. Dale hariç hepsi şerefsiz. Rick adam dedik kelek çıktı, glenn mülayim,yalan bile söyleyemez dedik acımadan çocuğu öldürmelerini istiyor. Lan çocuğu siz kurtardınız sırf başka gruptan diye öldürecek misiniz ? Tamam tehlikeli olabilir ama bilemezsiniz siz kimsiniz de öldürmeye karar kılıyorsunuz. O lori kevaşesine sinir oluyorum oğlu da aynı ona çekmiş keriz. Tek adam bildiğimiz Dale' de bu salak yüzünden öldü. Dale'in dediği gibi bu grup çok bozdu. Dale gibi adamlar normal dünyaya bile fazlayken orada çok yaşadı yine neyse çok kaptırmayalım sonuçta dizi. r.i.p Dale.
----spoiler----
Takip ettiğim tek dizidir. Ağustosun sonunda başlayacak olan "fear the walking dead" ikinci olacaktır.

Dön artık, özlettin.
spinnoffu cıkmus dizidir. fear of walking dead. tanıtımlara bakarsak boynuz kulagı gececek gibi. zira herkesin merak ettigi bir soru olan ; iyi de hersey nasıl bu hale geldi amk devletler ne ara coktu lan?? sorusuna cevap verecek gibi.
Arkadaş arkadaşın götünü kollar tamam ama o sanki böyle bir şey değildi. Gevren gevrek de gülüyor, Carolu mu götürecekler. Grup sex mi dönecek neler oluyor lan dizisi.

https://instagram.com/p/5xqA_DqyXV/
Bugün saat 23.00'da cnbc-e'de yeni sezonu başlayacak olan hastası olduğum dizi. izindeyiz darly reyiz.
yeni sezon mu?

o sezon biteli çok oldu.
Yeni, yani 6.sezonu 11 ekimde izleyici ile buluşacak olan dizi, dizimiz. (Ağustos, eylül, 2ay kalmış arkadaşlar)

Tabi o arayı doldurmak için ise 23 ağustos itibari ile bakınız;

(bkz: fear the walking dead)

Cnbce de yayınlanacak olan 4.sezondur, bizler internetten izleyip, türkiye'de her hangi bir kanalda yayınlanmadığı için yeni sezondur.
Nickimin 2/3'ünü oluşturan izlenebilir dizi.
tüm bölümlerini bitirip yeni sezonunu sabırsızlıkla beklediğim dizidir.
izleyenlerin nedense sürekli bir aksiyon beklentisinde olduğu dizidir, dizinin türü aksiyon korku değil, dramdır. Bu gibi bir dünyada insan ilişkilerini, yaşamda kalım mücadelesini, insanların geçirdiği, geçirebileceği değişimleri hepsinin ötesinde de "hayat devam ediyor."u işler... Zombiler aslında yan roldedir.

Aksiyon şiddet belki sezon boyu bir veya maksimum iki kez artacak, sair zaman ise durağan dram izleyeceğiz.

Aksiyon yok ya, ay aksiyon bitti ya, umarız aksiyon artar demelere doyamadık ilk sezondan beridir. Demek ki aksiyon dizisi değil.
3. sezondan itibaren hep "bu sezon sıçtılar daha izlenmez" dedirtip yine sezonun son 2-3 bolumunu dehşet yaparak kendine baglayan dizidir. bak son sezon gercekten cok kotuydu. hele sezon arasi finali ve dönüsü gercekten kalitesizdi. ama naptilar ne ettiler son 5 bolum cok guzeldi. Artik ayni seylerden sıkılmısken cok iyi geldi ve yine koyun gibi bekliyoruz yeni sezonu. buyuk ihtimal yine hayal kirikligi yaraticak baslarda, bolumlerdeki tek olay rickin konusmalari olucak. Krdş twd bu ne beklion.
Valla bi bolumu bile izlemedim şimdiden sonra izlememde.
bu yaz tüm sezonlarını bitirdiğim dizi. yeni sezonunu merakla bekliyoruz bakalım.
O Beth'in öldüğü sahne yok muydu. içim kıyıldı böyle.
Zombiler ile alakalı bir gerilim dizisi.
bir zombi dizisi. diziyi 4.sezon'un sonunda bırakmak zorunda kaldım , en son bir konteynır'da kapalı kalmışlardı. şimdi yeniden başlayacağım efendim.

düzenleme ; bazı yazarların valideleri ile uzun süreli münasebete girdiğimden dolayı bırakmak zorunda kaldım efenim. bunu öğrendiğine de sevindin mi?
yan dizisiyle birlikte perde arkasını da göstermeye başlayan kaliteli dizidir.
gerçekten çok zaman ve emek isteyen bir dizi harika yapım.
Çok esaslı bi macera.
insan ister istemez düşünüyor, acaba neden bırakmak zorunda kalldı, ve kainatın hankı dengeleri değişti de yeniden başlama fırsatı yakalandı... off deli sorular. inşalla bu sezon cevapları buluruz.

Çizgi romanı dizisinden daha güzel olan hikayedir.
Artık başlasın.
zombi sikmek gibi atraksiyonlu bir eylemin hala nasıl denenmemiş olduğunu anlamadığım amc yapımı dizi.
6. sezon Ekim 2015 tarihinde başlayacak.
harika bi dizi. Kana olan tiksinçliğinizi kaybediyorsunuz bi süre sonra daha fazla kan daha fazla aksiyon istiyorsunuz
ve bitirdim diziyi.

evet beyler bitirdim,

kaç senedir aklımda izlemek amk o kadar bölüm birikti

başladım baştan

hergün deliler gibi izledim
acayip sardı
ve bugün bitti.

ekimi bekliyoruz artık.

(alt taraf tam bir spoiler cenneti, bence hiç bakmayın)

diziyle ilgili düşüncelerimse şu şekilde,

rickten harbiden bi sik olmaz çocuklar falanda sikinde değil
kendi menfaati için grubunu anında satabilir amk herifi

glenn ve maggie zaten ponnilere binip sevgi kelebeği gibi geziyordu ilk sezonlarda amk
sonlara doğru glenn baya toparladı

carol reyizde iyidir

ama asıl olay bu siktiğimin malları değil

bu dizide dikkatimi çeken ve gerçekten sevdiğim 3 karakter oldu.

bunlardan ikisi tahmin edeceğiniz üzere Dixon kardeşlerdi.

daryl reyiz gerçekten dizinin reyizi amk.

merle puştunuda sevdim, hatta daryl dan daha fazla sevdim.

ama öldürdüler reyizi.

zaten merle ne kadar 20 kilo taşaklıda olsa daryl ın daha bi derinliği var
her türlü daryl sikertir.

diğer sevdiğim adam ise "vali"
philip yani.

philip reyiz ne kandırdı milleti amk
rick in krallığını ilan ettiği ve farmville oynadığı sezonları sırf vali reyiz için izledim.
apayrı biri adam amk.

şöylede birşey var gruba son katılan kırmızı kafalı piç hafiften merle yi andırıyor,
bir merle dixon olamasada ilerleyen bölümlerde onuda sikertmezlerse favlarım arasına girer gibi.

benim için dizinin özeti:

"çekip giden ben olabilirim ama yine terkeden sensin"

2. özet:

- I have a tank
+http://i0.wp.com/memecoll...me-3.jpg?resize=650%2C354
6 sezonunun ne zaman başlayacağını merak ettiğim dizidir. Hergün yeni bölüm çekilse hergün izlerim.
Yeni sezonun ne zaman geleceğini merak ettiğim dizi.