bugün

güzel fikir sahibi fekat biraz daha olgunluk kazanmasını umut ettiğim yazar.
gönlünün alınmasını bekliyorsa daha çok bekler yazarı.

gıybet kötü bi' şeydir vaypır, seni olgunluğa davet ediyorum.
ben korkuyorum bu yazardan ciddi anlamda. bir gece ansızın çıkıp gelecek tecavüz edecek diye. *
Kızların paylaşmak istemediği Haşin delikanlı. Çekemeyen anten taksin.
Gece gece "anneeeeeee" nidası ile beni koparmış yazardır. Şaka yaptım diyorum, tık yok. Sanırım bayıldı *
Sapigi oldugum yazar. Vede platonigi.
1 sene 3 ay sonra gelen edit : eksileme amacin neydi kardesim?
Sapigin sapigi olmakta bir erdemdir dedigim yazar. ikimizde sapik sapik geciniriz kanimca.
Az sonra kangal da 30 kişinin yaptığı 3 kişiyle gerçeklesecek burda.

Kaçın!!!
ne oluyor burdah! Yazarı. Sakin olun hepinize yetecek kadar var.*
değerlere saygısı olmayan, insanları delirtip kalbimi kırdı diye haykıran, kafa ütülemekten başka yaptığı hiçbir şey olmayan yazarcık.
Nick altına yazanların çoğunu tanımadığını ve hakkındakilerin spekülasyon olduğunu söyleyen yazar.
tam bir baş belası. girdiğim bütün entry'lere verecek bir cevabı vardır muhakkak. yüz tane mesaj yazar, 5 tanesine cevap veririm,onda da sövdürür ama bir taraftan da güldürür,bak burada da gülücük var mesela. yine de the viper de iyi ki var.
http://inciswf.com/253745974.swf
nickaltıma şöyle bir görsel görsel ekleme cesaretinde bulunmuş misojinist yazar. misojinisinin sebebi ise nickaltını okuyunca gayet rahat anlaşılabiliyor tabi.
öldüğünü duyunca sevindiğim yazar.
kankileri çok hızlı çalışan yazar.
Sözlükte ilk tartışılan yazardır. Fakat şimdi kardeş olduk. Hayatımın aşkını bulduğum günden beri kankayız *
paul walker için yazdığım entryi üstüne alıp beni güldüren yazar. sabah sabah iyi güldüm ha!

ama dostum dediğin gibi yaşın çok küçük benden, olmaz yani. *
3. mesajından sonra engelle butonunu zevkle kullandığım yazar.
aklı sıra bana çirkinsin, kendine güvenmiyorsun vs diyerek gaza getirip aklı sıra fotomu istiyor. yok yea yemezler cınım. sen giderken ben sana depar attım. *
tupacın canlı sahne performansının yüksek kaliteli videosunu mesaj olarak atıp akşam akşam mutlu eden kral yazardır.
yol gösterici büyük üstat. ben de abazan olmak istiyorum. kızlara sevişelim mi diye mesaj atıyorum. *
Mod abileri tarafından korunan tip. Ne oldu ağladın Abilerine sildirdin hemen yoksa işlerin mi bozuldu. Sen sildir koçum abaza olduğunu herkes biliyor. Şimdi mod Abilerin beni çaylakta yaparlar ne korktum ne korktum. Koş şikayet et ağlama ama sakın dayanamam bak. Evet.
gereksiz yazar. sabun yapılmalı.
(#21864375)

adam artık uluslararası çalışıyor. *

üstat türkiye yetmiyor mu sana? *

reyizdir.