bugün

Modların koruma altına aldığı türünün öncülerinden.
sürekli çapkınlıkla suçlanan sinemacı. canım milletin ağzına laf verme artıkk bak işine gücüne
film falan çek işte bizde izleyelim, zaten sonra çevrende sürüyle hatun dolanır degil mi ama?
hem çaylaklıktan yeni çıktın! e bu kazanovalık konusunda da çok iyi değilsin belli o yüzden
biraz sabır delikanlım.

(bkz: sabreden derviş muradına ermiş)
En popüler yazarlar listesinden bir gecede buhar olmuş yazar. Bi şeyler dönüyor ortada Watson!
bir daha yazmıyacakmış diye duyduğum yazar. Bu adama bok atanlara anlam veremiyorum. Sözlükte sohbeti güzel olan nadir adamlardan. Geri dön reyiz, daha çok şey konuşcaz lan.
bir bora değildir.
le ilkan hesabımı sildirdikten sonra bilinmeyen diğer yeni hesaplarımla kendisini tavladığım neredeyse buluşma ayarlayıp da döveceğim yazardı. ortalarda yok. çünkü korkuyor.
ortalardan kaybolmuş yazar. Bu yazar kardeşime bolca takılır laf atardık. Baktim sözlük aleminden el ayak çekmiş yapma etme lan ayıp ediyorsun sana takılıyorduk biz bu ne lan alınganlık. Kendisine sesleniyorum geri dön böyle iş olmaz viper. Daha ayvalık'ta yakalayacağım lan seni bu ne iş. *
teoman ve irem candarin duet yaptigi -duş- sarkisini ben senin sayende kesfetistim.
tanim ;ikizler burcu yazar.
bildiğim kadarıyla sözlükten bir kızla tanışmış, arkadaş olmuş, sevgili olmuş sonrasında da ilişkiye girmişler ve kız bunu kullanıp atmış. bu yüzden sözlük kızlarına bu denli yazılmaktaymış.
uzun süre görmedikten sonra baya bir özledeğim bir yazardır. ühühühühühühühühhühü ağlardım ben şimdi.
http://www.youtube.com/watch?v=TVcE4Nwh9gM parçayı armağan ettiğim yazar.
(bkz: avcı görünümlü av)
sözlükçülerin bilmediği usta age of empires oyuncusudur. heee bi de buradaki yazarmış.
Geçmiş doğum gününü gecikmeli olsa da kutladığım yazar. Daha güçlü bir geri dönüş bekliyoruz artık kendisinden.*
Abaza degil hoş sohbet kardeşim saydığım yazar.
geri dönmüş yazar. gelir gelmez hemen geldi yanıma elimi öptü özür diledi. evet.
Adamın dibidir.
hakkında entry girmeme neden olan durumu bilmeden bir de bu yoruma, kıt aklıyla haketmiş diyebilen ileri zekalı arkadaşları olan yazar.
nickte kedi görüp sürekli mesaj atan. mesajlarında bayan hanımefendi diyen yazar, arkadaş nickte kedi görünce kız mı olması gerekiyor. bu arkadaş bu kadar ileri düzeyde düşünebiliyor demek ki kedi varsa, kızdır diye.
edit: özel mesajı yayınlamak çaylaklık sebebi olmasa çoktan yayınlayacağım da neyse.
istinyeli oldugunu ogrendıgım yazar. bir yeniköylü olarak pek hazetmem onlardan. fakat zannımca iyi bir yazar.

edit: ne kadar istinyeli varmış la sözlükte.
iyi insan, iyi dost. yolu acik olsun.
kendisi sözlükte ender rastlanabilecek yazanlardandır. kendisini 2 gün önce kurduğum şanlı almanya'ya ithal edip, ins kino adlı sinema salonunun genel müdürü yapacağım ve şanlı almanya ile ilgili sanat filmleri çekmesini isteyeceğim. kaliteli bir yazardır ve kanında alman kanı olmasa da ruhu alman ruhudur. bu yüzden onu ülkeme devşireceğim.
nickaltına entry girmemi isteyen ergen.

hadi şimdi terliklerimi getir bakim.
Garip bi şekilde bana kafayı takmış bi yazar.
güzel fikir sahibi fekat biraz daha olgunluk kazanmasını umut ettiğim yazar.
güncel Önemli Başlıklar