1. 1.
  tnt'nin gece yarısından sonra verdiği askeri dizi. amerikan çığırtkanlığı bir nevi. bugünkü bölümünde türkiye-edirne başlıklı bir sahneleri vardı ki bizi nasıl hayal ettiklerini görünce ulan hadi malsınız kitapo okumuyorsunuz da bari google'dan aratın diyesim geldi görüntü yönetmenlerine. çok sinirlendim sözlük (bkz: bildiğin gibi değil)
  1 ... xargn
 2. 2.
  kafa siken dizi. bunu kim izliyor da tnt inatla yayınlamaya devam ediyor merak ediyorum.
  1 ... mojorisin
 3. 3.
  zaman geçirmek için ideal lakin kimi zaman amerikan milliyetçiliğinin ve yüzeyselliğinin rahatsız edici derecede tavan yaptığı dizidir. Ben böyle şeylerden genel manada rahatsız olan biri değilim, sonuçta parayı bastıran onlar istedikleri gibi propaganda yapacak olan da onlar lakin arkadaş bu kadar da yüzeysel bir şekilde yansıtılmaz ki bu milliyetçilik. The shield gibi efsane ve kaliteli bir yapımdan sonra bu diziyi izlemek çerez niyetine oldu ancak.
  1 ... selim pusat
 4. 4.
  yeni izlemeye başladığım bir dizi olarak her şeyden evvel söylemek isterim ki kaliteli bir dramadır. aksiyon dozu yerinde ve oyunculuklar da başarılıdır. biz kurtlar vadisinde ne kadar milliyetçilik propagandası yapıyorsak bu dizi de ondan çok daha fazla yapmıyordur.
  ... sassanach