1. 1.
  yönetmen: cory yuen
  başrolde: jason statham, shu qi

  müthiş bir aksiyon filmidir.bmw ve peugeotlarla kaçış sahnelerine çok yer verilmiştir.
  ... hasnicktir
 2. 2.
  (bkz: the transporter 2)
  ... manson
 3. 3.
  başrolde oynayan jason statham'ın müthiş karizması ve mükemmel aksiyon sahneleriyle dikkat çeken bir luc besson yapımı.
  1 ... robert langdon
 4. 4.
  eğer çok sıkıldıysanız izleyebileceğiniz bir luc besson filmi.
  ... diyonsos
 5. 5.
  (bkz: the transporter 3)
  ... notrinova
 6. 6.
  the transporter serisinin en iyi filmi. aslında bu seri daha çok eğlencelik bir seridir, o kesin. ancak luc besson sinemasını sevenler için bu filmin de yeri ayrıdır. jason statham'ın diyalogları özellikle gerçekten özeldir, besson'a özgüdür. her mantık hatasına, abartılı sahnelere rağmen eğlenceli vakit geçirmek ve aksiyon filmi de olsa diyalogların içi dolu olmalıdır derseniz bu filmi yüksek beklentisiz izlemelisiniz.
  1 ... skydancer
 7. 7.
  2011 yılında karşımıza dizi olarak çıkacak film serisi. bir yapım şirketi, filmin yapımcıları ile anlaşmış ve seneye, kanada ve abd'de çekimlerine başlanacakmış.
  -1 ... nevriye budak
 8. 8.
  birçok abartılı sahneyi barındıran film. aslında filmin başı gayet güzeldi, konusu da ilginç ama dakikalar ilerledikçe cüneyt arkın filmlerinde görmeye alıştığımız türden sahneler artmaya başlıyor. yaklaşık 10 kişinin, başroldeki kişiyi bir türlü alt edememesi falan gerçekten abartılı. aksiyon filmi belki biraz abartı barındırabilir ama bu filmde abartı da abartılmış. yine de filmin başı fena değil, en azından gerçeğe yakın.
  ... tearsofcold
 9. 9.
  james bond serilerindeki saçmalıkların, abartılı sahnelerin yanında çok masum kalan, macera / action filmlerine meraklı bünyelerin beğeneceği ve hoş vakit geçirebileceği bir film, tavsiye ederim.
  ... forevergreencrocodiles
 10. 10.
  Şu an atv'de oynayan dizi. Ne konusunu biliyorum ne de oyuncularını. Rastgele açtım, izliyorum.
  1 ... ekonomi sevmeyen iktisatci