bugün

Aksiyon filmi sevenlerin kaçırmaması gereken doyurucu, jason abinin oynadığı alfalık kokan filmdir.
Aksiyon anlamında doyurucu bir film, Statham`ın artık o alıştığımız aksi ama yer yer de sempatik karakter tiplemesi yine karşımızda olmasına rağmen filme tadını veren de o olmuş. Bir aksiyon filmi için hikaye beklenilen türde ama sıkmıyor, otomobil sahneleri gereksiz yere uzatılmamış, dövüş sahnelerinde abartılar var ama türü itibariyle göze batmıyor o abartılar güzelleştiriyor zaten.
Yıllar geçse bile eskimeyecek bıkılmayacak, Jason reyizin soğukkanlı sert mizacının ilk oluştuğu filmdir.
Şu an atv'de oynayan dizi. Ne konusunu biliyorum ne de oyuncularını. Rastgele açtım, izliyorum.
james bond serilerindeki saçmalıkların, abartılı sahnelerin yanında çok masum kalan, macera / action filmlerine meraklı bünyelerin beğeneceği ve hoş vakit geçirebileceği bir film, tavsiye ederim.
birçok abartılı sahneyi barındıran film. aslında filmin başı gayet güzeldi, konusu da ilginç ama dakikalar ilerledikçe cüneyt arkın filmlerinde görmeye alıştığımız türden sahneler artmaya başlıyor. yaklaşık 10 kişinin, başroldeki kişiyi bir türlü alt edememesi falan gerçekten abartılı. aksiyon filmi belki biraz abartı barındırabilir ama bu filmde abartı da abartılmış. yine de filmin başı fena değil, en azından gerçeğe yakın.
2011 yılında karşımıza dizi olarak çıkacak film serisi. bir yapım şirketi, filmin yapımcıları ile anlaşmış ve seneye, kanada ve abd'de çekimlerine başlanacakmış.
the transporter serisinin en iyi filmi. aslında bu seri daha çok eğlencelik bir seridir, o kesin. ancak luc besson sinemasını sevenler için bu filmin de yeri ayrıdır. jason statham'ın diyalogları özellikle gerçekten özeldir, besson'a özgüdür. her mantık hatasına, abartılı sahnelere rağmen eğlenceli vakit geçirmek ve aksiyon filmi de olsa diyalogların içi dolu olmalıdır derseniz bu filmi yüksek beklentisiz izlemelisiniz.
(bkz: the transporter 3)
eğer çok sıkıldıysanız izleyebileceğiniz bir luc besson filmi.
başrolde oynayan jason statham'ın müthiş karizması ve mükemmel aksiyon sahneleriyle dikkat çeken bir luc besson yapımı.
(bkz: the transporter 2)
yönetmen: cory yuen
başrolde: jason statham, shu qi

müthiş bir aksiyon filmidir.bmw ve peugeotlarla kaçış sahnelerine çok yer verilmiştir.