bugün

meşgale kısmında yer alan bir oyun... * * *
meşgale kısmındaki kesinlikle en iyi oyundur. hız, bilgi, beceri, dikkat, hafıza ve geyik. hepsi bir arada...
75. soruya kadar gelebildiğim, sonrasında yeter artık siktir git dediğim bela oyun.
daha 15. soruda adamı çıldırtan oyun kaç soru var acaba ..
eğlenceli ama bazı durumlarda da bir o kadar sinir bozucu meşgale.
66. sorusu deli eden oyun.. hangi ünlem işareti?! o saatli bomba takır takır ilerlerken nerde bulacaksın o ünlem işaretini.
74. sorusu ile yaran oyun.
*How many question in this quiz have?
cevap; no one knows that.*
şimdilik 75. soruda bıraktığım meşgale işi.

edit: noluyo lan? no dediğim cevabı kabul etmiyor, burda yalancılara yer yok dedi .pne.
bu arada 110 tane soru olduğunu öğrendiğim oyundur.
kaldığı yerden devam etse çok güzel olacak quiz.
insanı göt etme amacı güden oyun.
ingilizce bilmeyince dumur olunan oyun.
sesli oynayınca adamı ürkütüyor altıma işiycekdim nerdeyse.
tuhaf sorular ve cevaplar üzerine kurulmuş, ingilizce bilseniz de uğraştıran internet oyunu.
ingilizce bilip bilmemekle alakası olmayan mikik sorulardan kurulu oyun. şimdi fark ettim ben de.
günde 40 entry'den fazla entry girenlerin görebildiği meşgale bölümünün guizi.

Çözebilen var mı?
tanım: eğlenceli ama sıkıcı bir zeka oyunu.

deneme yanılma yoluyla hatrı sayılır miktarda ilerlediğimi sandığım ancak youtube sitesinden çözümüne baktığımda daha yarısına bile gelemediğimi anladığım ve çözmeyi bıraktığım oyun.*
the impossible quiz 2 olan, ikinci versiyonu çıkmıştır.
5 dk loading yaptıktan sonra sıkılınıp kapatılmıştır. imkansız derken bu kastediliyor sanırım. yüklese belki çözeriz ama.
bi bakima iq testine benzeyen ve sabir isi olan quiz.
büyük bir hilebazlıkla google dan cevaplarını bulduğum halde bitiremediğim oyun. onu bitirmek için her girdiğimde bol bol entry girmeye uğraşıyorum, çünkü insan başa dönünce sıkılıyor.
15. sorusunun cevabını bulamadığım ve yardım beklediğim oyun.
birkaç sitede bütün cevaplarının yer aldığı quiz.
can sıkıntısından bulaştığım ve fakat bana kafayı yedirmiş oyun. döverim ya, bu kadar sabırlı değilim ben.
4. soruda, sorunun altında cevabın içeriği bulunmaktadır.