bugün

http://www.oyunkuzusu.com/sonu-gelmez-bolumler.html oyununa benzeyen oyun.
bugün meşgalede oynayacağım oyun.
27. soru olmayan oyun.
bende açılmayan oyun.
belirli bir yerine kadar geldiğim oyundur.. gelebildiğim yerlere kadar cevapları:

1. four
2. no but i tin can
3. k.o
4 "the answer" yazısına basın
5. on here yerine mousela gelin.. her yer mavi olduğunda ekranın dışından mouse sol tarafa ilerletip next question butonuna tıklayın..
6. shallots
7. an elephant
8. e harfinin hafif aşağısında yeşil "yes" yazan simgeyi bulup basın..
9. sağ üstte yazan that one butonuna basın
10. dişleri seçin
11. n
12. "click" yazan i'nin noktasına basın..
13. f'taang
14. torch
15. klavyeden "horse" yazın
16. h
17. 17 yazan soruyu tıklayın..
18. çekiç
19. sırasıyla "blue - orange - green - green - yellow"
20. seal
21. bekleyin now yazdıktan sonra sol üste basın
22. +1 skip
22. bran
23. aşağıda yazan "lives" yazısının "v" harfine basın..
24. shoe pollish
25. arsefacey
26. go to 28
28. abundance
29. egg
30. yeşillere dokunmadan gidin
31. woof woof woof
32. babycham and human faeces
33. 7
34. sağ altta "skip" yazan yeşil okun üzerine gelin ve bekleyin. filleri içeri girsin..
35. bekleyin ortadaki suraf ifadesi gülen yüze dönüşsün öyle basın..
36. a walk
37. no
38. mary rose
39. sol üstteki butona basın
40. mousle ilk önce istediği yere tıklayın. sonra sol tuşa basılı tutarak sağ tarafa geçirin..
41. kafasına tıklayın
42. en altta soldan 2. ye basın.. yani 42. sıradaki 42ye..
43. tom cruise
44. skip deyip geçin bende çözemedim *
45. sağ üst
46. omg kills
47. mousela yeşile tıklamaya çalışın
48. snaaaake

burada bıraktım artık beynim sulandı dediğim oyun..
42. soruda ne yapılacağı bilinemeyen, meşgale oyunu. her taraf 42 zaten, neye basılabilir ki orda ?
24. soruyu nasıl yapılacağını bilmediğim için ilerleyemediğim oyun.
hayatımda gördüğüm en saçma uygulamalardan biridir. sacma sapan kelimeler barındırmakta sonra mause la buraya tıkla yazıyor tam tıklıcakkken mavı ekran geliyor sakın tıklama diyor sonra you lost diyor bende siktr gıt dedim.
aşırı zevkli ya. sanırım sayesinde bubble witch saga ve tavla'da kurtulacağım.
insan sabrını sınaR. *
bu oyunun benzeri türkçe bir oyun var. http://www.oyungemisi.com...onu-gelmez-bolumler-oyna/
dün akşam meşgalenin bende ilk kez çıkması ile birlikte keşfettiğim oyun. 82. soruya kadar geldim ancak o tırnakları 5 saniyede kesebilmem için mouse gerekli, laptopla beceremiyorum. tekrar denerim yine bir ara.
çözemediğim oyun.hayır ben mi salağım oyun mu zor anlayamadım.
istediği bütün niteliklere sahip olanı, sabır niteliğine sahip olmadığı için eleyen quiz. azmettim çok ilerledim, seneye bitecek inşallah. ilk 60 küsür soruyu ezbere bağladım.
çabuk ol dünyanın sonu geliyor içerikli soruda ne yapılacağını bilemediğim oyunumsu quiz.

!
cok sinir bozucu ama bırakılamayacak kadarda bağımlılık yapan oyundur. 34. sorudaki filler beni yarmıştır.
54. deki bombayla havaya uçtuğum oyundur.
çoğu tahmine dayalı, quiz olmayan quiz. 49. soruda elendikten sonra "ha siktir lan tohumuna para mı saydım" dedim.
24. soruda atlattığım sözlük meşgale hedesi. 24. soru çözümü için görsele bakın. *
4. soruda, sorunun altında cevabın içeriği bulunmaktadır.
can sıkıntısından bulaştığım ve fakat bana kafayı yedirmiş oyun. döverim ya, bu kadar sabırlı değilim ben.
birkaç sitede bütün cevaplarının yer aldığı quiz.
15. sorusunun cevabını bulamadığım ve yardım beklediğim oyun.
büyük bir hilebazlıkla google dan cevaplarını bulduğum halde bitiremediğim oyun. onu bitirmek için her girdiğimde bol bol entry girmeye uğraşıyorum, çünkü insan başa dönünce sıkılıyor.
bi bakima iq testine benzeyen ve sabir isi olan quiz.