1. 1.
    Sandra Bullock filmde aynı kendisi gibi kocaman bir kalbe sahip bir eş ve 2 çocuğa sahip bir anneyi oynuyor. Bu aile 17 yaşındaki siyahi bir çocuğu himayesi altına alarak tamamen hayatını değiştiriyorlar. Himaye edilen çocuğun ailenin en küçük çocuğuyla olan diyolagları ise izlenmeye değer. Ve de en önemlisi Sandra Bullock faktörü. Film de eşini ise ünlü country şarkıcısı Tim McGraw oynuyor.
    3 ... ceydat
  2. 2.
    izlediğim en güzel filmlerden oscarı hakediyor.sandra bullock bu filmde gerçekten aşmış yani kendisini çok sevdim bu filmde izlenmesi gereken bir filmdir.
    1 -1 ... atid
  3. 3.
    izleyince amerika da ki sporcu yetiştirme ahlakını ve eğitim sistemini görüp; kendimizinki ile kıyaslamamak elde değil.

eğitim her şeyden önce gelmeli gibi bir zihniyet var adamlarda ki ne kadar yersek de onları bazen, bu konuda haklarını vermek lazım. adamlar sistemi tıkır tıkır oturtmuşlar.

"sağlam kafa sağlam vücutta bulunur" disturunu ta ne zamanlar söylemişiz, ama nedense(!) gerçekten ne ifade ettiğini hala anlamamışız.*
    4 ... votkamla erigimi getirin ulan
  4. 4.
    izlerken boğazınızın düğümlenmesine sebep olan bir film.Sandra bullock harika bir oyunculuk çıkarmış ve bence bu seneki oscar ödülünü bu rolü ile alacağa benziyor demedi demeyin.
    -1 ... hain evlat okkes
  5. 5.
    "based on the extraordinary true story"

tamamen gerçek bir hikayeden uyarlanan, izlerken duygu seli yaşatan harika filmdir.

sandra bullock' un amerika da boşuna en sevilen aktrist olmadığını gösterir ayrıca.

bu filmi izleyip, duygulanmayan bir insan varsa ben ona şaşarım arkadaş...
    2 ... iktidarsiz jigolo
  6. 6.
    filmde rol alan sarı veled(jae head) en az sandra bullock kadar iyi iş çıkarmış. iyi bir aile filmi. ayrıca sandra bullock'un yerine az daha julia roberts rol alacaktı bu filmde. sandra olmuş iyi de olmuş..
    2 ... otrivine
  7. 7.
    açıkçası sonuna kadar gerçek bir hikayeden uyarlandığını anlamadığım film.. bütün oyuncular harika bir performans sergilemişler.. izlenilesi bir film..
    ... bingildakh
  8. 8.
    bildiğin başka bir amerikan rüyası filmi.bir kurtulamadılar şu klişelerden ona yanarım.
    -1 ... zihuatanejo
  9. 9.
    sandra bullock hatun kişisinin performansı ile adamı koltuguna yapıştıran filmdir. Ailenin babası ve çocuklarıyla birlikte topluma verdikleri insanlık dersini gözümü kırpmadan izledim.
    ... jane doe
  10. 10.
    sandra bullock'un 2010 yılı oscar ödüllerinde en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandığı filmdir.
    ... the big febowski