1. ?.
  the Blame, 2006 yilinin ortalarinda Can Talaz ve Berca B. Kantarcioglu tarafindan kuruldu. Hemen ardindan gruba Onur Altinay dahil oldu. Birkaç basarisiz gitarist denemesinden sonra aranan kan Onur’un eski grup arkadasi Bahadir Sarp’da bulundu ve gruba katildi. Bir süre tek gitarist olarak devam eden topluluk daha sonra internet ilani sayesinde Oguz Arslan’i buldu ve ritm gitarist boslugu da doldurulmus oldu. Bu kadro ile cover agirlikli birkaç konsere çikan grup ardindan beste çalismalarina basladi. Bu süreç içerisinde vokalist Can Talaz gruptan ayrilma karari aldi ve onun yerini Aykut Özen aldi. Bu kadro ile Saints’N Sinners’dan taniyacaginiz Deniz Tuncer prodüktörlügünde kaydedilen demo, grubun ilk kaydidir. Grup çalismalarina ara vermeden devam etmektedir.

  Grubun demo albümü mutlaka bir yerlerden bulup dinlenmelidir (bkz: download) thrash metalin ülkemizde ki en önemli temsilcileridir bu genç çocuklar. ayrıca çok kafa elemanlardan oluşmaktadır. (bkz: berca)
  ... cliffburton
 2. 1.
  "idare eder" deyip geçiştirilmemesi gereken bir grup.
  ... gerekliadam
 3. 2.
  another stolen life, guiding light, the scarab, sacred souls ve fading day adında mega şarkıları sahip heavy-trash metal grubu.
  ... huor
 4. 3.
  albümlerini geçen sene içinde nihayet çıkarmış olan 2008deki demonun tadını vermemiş olan gruptur. nedense daha çok sevmiştim ben o demoyu. daha farklı bir sound kullanılmış born albümünde. zaten basları demodaki gibi fretless bass ile değil perdeli bir aletle çalmış basçıları.
  ... cliffburton