bugün

entry'ler (227)

15 eylül 2015 galatasaray atletico madrid maçı

2-1 yada 3-1 Atletico Madrid alır. Galatasarayın tek golünüde sinirlenmiş wesley defanstan topu alır herkesi çalımlayarak Galatasarayın tek golünü atar.

wesley sneijder

Bugün A.Madride Galatasarayın tek golünün sahibi

mustafa değirmenci

Karizmatik olduğu kadar başarısız bir belediye başkanıdır. Avcılar'ın içinde ki trafik sorunu sadece Fatih'te vardır birde Avcılarda. Firüzköy ve merkez mahallaleri dışında hiç bir katkısı yoktur. 6 sene önce belediye binasındaydım yaptıklarımız diye kaldırım değiştirmeleri gösteriyordu ki o kaldırım paralarını halktan topladı. Bir daha seçilirse kesinlikle Avcılar'dan taşınacağım.

uçağa en son binen yolcu

Genelde uçağın geç kalkmasına sebep olmuştur ve küfürler ile karşılanır.

türbanın göz zevkini bozduğu gerçeği

Buna gerçek diyen be savunun zihniyetle aynı ülkede yaşamak bile insanı hayattan soğutuyor.

mustafa sarıgül

Twitter üzerinde #teamsarıgül adı altında çok iyi geyik ama etkili propaganda yapılıyor. Acaba merak ediyorum Sarıgül kaybederse ki büyük ihtimal ile kaybedecek çünkü AKP istanbul'da çok güçlü , aynı geyiği devam ettirecekler mi ?

2014 yerel seçim sonuçları

istanbul'u akpartinin alacağı çok nettir. Hiç kimse sarıgül alacak demesin sadece bir umut o. Ankara'da anlayamadığım şekilde yine Melih Gökçek alacak. izmir'de ak parti bu sefer milimle kaçıracak ve asıl olay Diyarbakırda olacak ve AK parti Diyarbakırı alacak

valiente07

Osman Pamukoğlu'nu iyi bir siyasetçi olarak gören sıfatsız yazar.

osman pamukoğlu

Askerlik ile siyasetin birbirinden çok farklı olduğunu bize açık açık gösteren insandır kendisi. iyi bir asker olabilir hiç bir bilgim yok ama siyasi olarak sıfırdır.

kızlardan nefret ettiren kızlar

Yıldız Tilbe direk bu başlığa uymaktadır .

person of interest

Günde 1 bölüm izleyerek bitirdim ve artık hayatımda ki action yok olmuştur. Mobese'den korkar oldum. izlemeyenlere söyleyebileceğim tek şey hemen başlamalarıdır yoksa onlar sizi bulur.

league of legends

saat, gün , yıl hatta hayat siken bir oyundur. Sakın başlamayın.

en iyi aktör

Brad pitt' in önceden yakışıklılığından ekmek yediğini düşünmüştüm ama ' Burn after reading' , ' Snatch' ve ' Se7en' dan sonra en iyi aktör olduğuna karar verdim.

yan gelip yatarak öğretmenlik yapan kişi

Lise' deki apaçi ve öküzlere öğretmenlik yapmak = dünyanın en zor işi.

gecenin tek şarkılık özeti

http://www.youtube.com/watch?v=LU61EHFCoNk

kemalizm

Kemalizm olmasa adımız john , bruce , christopher olurdu ki daha havalı bence keşke olmasaydı.

adnan menderes vs mustafa kemal atatürk

Atatürk' ü anca kıçımla kıyaslarım siyasi alanda. Asker olarak başımın üstünde yeri vardır. Asker olarak Atatürk daha iyidir menderesden ama siyasal olarak menderes atatürkü ezer geçer.

sözlük yazarlarının favori üç filmi

se7en
The departed
Arizona Dreams

tarikat ve cemaatlerin olmadığı bir türkiye

tatsız bir türkiye olacağı kesin.

seventh son of a seventh son

Bu dünyaya gelebilecek en iyi albüm daha iyisi gelmedi gelmezde herhalde bu saatten sonra.