bugün

#terroristturkey

twitter'da pkk destekçilerince açılmış, türkiye ve dünya gündemine oturmuş hashtag.

Işid'in kobani'ye saldırması üzerine açılmış.

sanırım bunlar iyi günlerimiz.
güldürmüştür. bize terörist diyenlere bakın hele.
Biri de demiyor ki ışidin kobaneye saldırmasından bize ne? Benim şehrim mi kobane? Hayır. O zaman şeyimden aşşaa kasımpaşa hewalos.
tabi canım doğru söylemişler, bütün ordumuzu seferber edip kobaniye girmemiz lazım halbuki. hatta seferberlik ilan edilmeli, yedek askerler de göreve çağrılmalı, çok ayıp etmişiz.
Dünya kamuoyunda götümüze girecek olan hash tag. Diğer faktörlerle de incelediğinde kesin götümüze girecek olan hash tag.

Diğer faktörler: ışid'e silah sevkiyatı yapan tırlar, türkiye'de devlet hastanelerinde tedavi edilen ışid militanları, vs. Vs.
Aqp zamanında olmuştur.
bu gidişle yakında uluslararası terör örgütü listesinde de yerini alır.
dünya artık bizi böyle tanıyor teşekkürler uzun adam.
ışide destek veren pezevenkler yüzünden hakediyordur bu sözü türkiye.
isid mi pkk mi dendiğinde tabiki isid derim. Ve kararimin arkasinda dururum. Dünyadaki hiç bir terörist örgüt pkk yi masum göstermez. ve affettiremez.
Işid sadece pydyi öldürmüyor ayrıca sivilleri öldürüyor ve kürt bólgelerinde türkmenlerde yaşiyor geri zekalı. Ayrica pyd pkk degil.(@22ithafen)
kendilerini avutuyorlar. abd twitterdan görürde belki uçak yollar diye, ananızı sikeyim geberin öyle, sakat kalın hepiniz, ölmeyin sakat kalın, devam et ışid helal olsun sana, benim ülkeme karşı pkk yı destekleyip benim ülkemden faydalanıcak, gücünün yetmediğini görünce türkiye terörist, siktir orospu çocugu, inşallah ölmezler o pkk lılar ve pyd liler, sakat kalsınlar iyisi bu.
Soran olursa katil devlet dersiniz ama eşşeklere kadar yolları var.
bu arada o tagın üst kısmına bakarsanız türklerin boru gibi cevap verdiğini görürsünüz. kürtlerin tagına hakaret ederseniz bile destek olur, siz türklerin tagına yazın destek olun.
(bkz: yeni türkiye)
asıl sorun, teröristler tarafından terörist ilan edilmek.
görsel

şimdi bu orospuya ceza falan gelmeyecek değil mi? Türkiye Cumhuriyeti'ne alenen hakaret. yazık amk.
Yalan mı?
türkiye gündeminde tekrar birinci olmuş twitter hashtagi. hümanizminizi seveyim sizin.