bugün

her şarkısının ayrı bir tadı olan, sesiyle uyuşturucu etki yaratan nadir diyebileceğim sanatçılardandır.
bu saatte giden en iyi şarkısı;
güzel bir gün ölmek için
Bu saate en iyi giden şarkısı:
saat üç.
kim
aşk acınız varsa dinleyin ve biraz daha ölün, gecenin şu saatinde insanın zihnini pıçaklaması muhtemel şarkıdır.
kendi çapında iyi olan bir sanatçı zamanında dinlerdim.
Fakat sevemediğim kısmı aşkı cinsellik olarak tanımlamasıydı belki de halen o yüzden sevemiyorum.
demiş ya şair " kaldır başını sevgili ! Aşk belden yukarıda"
2015 model son stüdyo albümü eski bir rüya uğruna'yı itunes'dan sevdiklerine sunan karizmatik sanatçı.
taptaze bir şarkı ile geldi.

https://www.youtube.com/watch?v=-wQNNd8mLD0
bir çeşit arabesk şarkıcısı . ulan hep mi şarkılar acılı ve depresif olur.

(bkz: küçük teoman)
nerede o gönülçelen, nerede o iki yabancı, rapsodi istanbul hadi hadi renkli rüyalar oteli...

Evlenince bozuyor bunlar, gökhan da öyle, evlenip bir de bebeyi kucağa alınca yok efendim "ben böyleyim", neymiş "serseri doğdum serseri ölücem"

Toplumsal mesajlar, bunlar iti günlerimiz daha kötü günler göreceğiz demiş ya, olfff, nerede o erotik şarkılar, o ter kokulu, o soluk soluğa, aşık, kasıklardan akan şarkılar, öldün teoman, toprak atsak üzerine sanıyorum ki uyanırsın.

Dinledim dinlemez olaydım. Git çocuğu bezle, mamayı da getir gelirken.
Tek beğendiğim şarkısı olan sanatçı.Teoman & irem Candar - Bana Öyle Bakma: http://youtu.be/f3qYHcMu8r8
yeni parçalarını beğenmeyenler var ama benim asıl takıldığım nokta hiç programlara çıkmıyor. beyaza falan bir çıksa da şöyle canlı dinlesek eski parçalarını.
Gencligimden beri surekli dinledigim lakin bir kez bile konserine gidemedigim sanatci.
Bircok sarkisinda cok sade anlatmistir her seyi, en azindan bana -anlamak istediklerim- cok acik gelir.
yeni albümü çıkmış neden haber vermiyorsunuz.
edit: biliyorum sayın mod chat, form tarzı yazdığı umarım bir gün öğrenirim.
Kırk bin kere tövbe edip yine şarap içenler gibi müziği bıraktığını söyleyip tekrar albüm çıkaran nadide insandır. iyidir, hoştur, Türkiye' de kaliteli müziğin kanıtıdır.
eski sevgilim teoman konserine gidelim dediğinde teoman müziği bırakmıştı.
saat 3 şarkısını bir türlü saat 3 te dinleyemediğim şarkıcı.
saat 3 şarkısını bir türlü saat 3 te dinleyemediğim şarkıcı.
Döneminin en iyilerindendi.
Bir zamanların en çok dinlenen sanatçısı.
Ağırlıklı olarak slov parçalar üzerinden çalışmalar yaptığı bilinsede, hareketli parçaları da mevcuttur.
Paramparça yı seslendiren efsanevi şarkıcı her dogum günümde açar dinlerim eski anılarıma dönerim eski olan her şeyi 4 dakikalıgına yaşarım.
kartlamıştır lakin kartlasa bile gideri vardır hala. teoman olmak böyle bir şey sanırım.
Asla eskimeyeceğine inandığım şarkıları seslendirmiştir.
"napiiim tabiatım böyle" şarkısı bende bağımlılık yapmıştır.
10 kere müziği bıraktım geri döncem dedi diye sinir olmuştum ama serseri şarkısını baya beğendim.teoman teomandır sonucta.
Dün itibariyle canlı dinlemiş olup,kendisine bir kez daha aşık olmuşumdur sözlük.