bugün

An itibariyle sol frame'i yağmur yağarken akla gelen ne varsa,iş birlikçileriyle dolduran yazar. Ben gördüm özel mesajla yardımlaşıyorlardı.

Yeni yazarmış.

Hoşgelmiş.
(bkz: hentai)*
zirveye sessiz sedasız başlayan ancak saatlerin ilerlemesiyle açılan ve sözlükle ilgili en çok sohbet ettiğim yazar.
2 gündür birçok yazarın başlık altına giri giren yazar. sözlüğün tabucularını ayıklamış ve kategorize etmiştir. hamdolsun.****
okul konusunda sohbetimizin döndüğü ve "f" isimli harfden ne kadar nefret edildiğini bir kez daha birlikte vurguladığımız dost.
çizim yeteneğini tabuda göstermiş yazar.*
japonca'da dahi anlamına gelen kelime.
(bkz: slam dunk)
jude law olarak zirveye gelmiş yazar. jude law'ın eskişehir şubesi.
fena halde sadik 2 dost 1 hayat 1 olum'e benzeyen yazar. bunu ona söyleyen 183 üncü kişi ben olsam gerek. kendileride aynadan bakmışlar birbirlerine ve onay vermişler benzediklerine.
kendisini her gördüğümde nedense aklıma sarı renkli bir lamborghini'yi getiren yazar * *.
kendisi az önce ales'i iyi geçerse biralar benden sözü vermiştir.
unutulmasın tarihe geçsin diye buraya kadar taşıdım, laf ağızdan bi kere çıkar diyor unutmamasını temmenni ediyorum. bunların aynını xenophobe da diyor.
zaten eminiz ales güzel geçicek ona dair olan inancımız tam. *
omegle'de ingilizcesini geliştirmeye çalışıyormuş kendileri.

(bkz: burası kasıyor msn var mı)*
(bkz: çevir kazı yanmasın)
(bkz: hentai) *
artık makine mühendisi olan bir jude lav, artık memleketindedir ve bizden uzaktadır.

kendisine meslek hayatında başarılar diler, ara sıra eskişehir'e gelmesini temenni etmekteyim *.
full metal'in liseden arkadaşıymış. slam dunk diyince bi durduk orada. pek muhabbet edemedik ama bir dahaki zirvelere artık.
(bkz: sakuragi hanamichi)
güncel Önemli Başlıklar