bugün

izlenemez fakat düşük kalitede resim alınabilir. Pc gibi degil telefon veri akışı hafiza diye birsey var. Diger türlü fark edilir.

Bir kiz vardi yurtdışında tanıştığım (sevgilim falan degil) kızın leptoptan giyinip soyunurken vs bütün özel anlarinin videosunu cekmislerdi. Siber güvenlikçi dostlarim vardi onlardan rica ettim de birlikte işini çözdüler yoksa büyük para ödemek zorunda kalacaktı. Yani benzeri olaylarla ve benzeri tehditlerle karsikarsiya kalabilirsiniz.
Her zaman değil de kötü bir halde yüz tanıma ile kilit açarken bu kesin kaydedilip dağıtılır diye çok tedirgin oluyorum.
Canım ülkemin canım vatandaşları pandemi sürecinde komplo teorilerinden uzak kalmıştı zaten yenileri gerekiyor.
yoktur napsın millet cep veya çanta içini, tavanı ya da senin kulağını izleyip.
tavanın ve pantolon cebinin izlenme ihtimalinden daha düşüktür.
Ulan 2 3 milyar adamı neden izlesinler amk?... 2 3 milyar adamı izlemek için gene 2 3 milyar adama ihtiyaç var.

Yok öyle bir şey.

Çip muhabbeti de palavra. Ayrıca Covid gerçekten var, Almanya'da yakalanıp, hem de mart 'ta nisan 'da, son anda direkten dönmüş 3 kişi tanıyorum ben, adamların renkleri hala sapsarı. Herhalde sokağa çıkarken suratlarını sarıya boyamıyorlar.

Yok öyle bir şey...bakın keyfinize.
aaaa süper valla benle birlikte eğlenir onlar da.
bu hükümetten ve dincilerden beklenir.
günün 7.5 saati götümü kalan zamanda da tavanı izlerler. no problemo..
görsel
Hiçbir boka yaramaz hiçbir değeri olmayan biri olduğum için beni ırgalamayan ve korkutmayan ihtimal. izlesinler beni, en azından bir kişi beni umursamış olur.
Önde gelen kişileri izliyor olabilirler. Vasat insanlarla işleri olacağını sanmam.
sıfır sıfır sıfır ön kameram pop up olduğundan zor izlenmeye kalksa hemen anlarım.
Belli kisileri nasıl dınlıyorlarsa izlemede olabilir ama herkezı degıldır yanı.
%97,5 olan ihtimal.
Büyük resim görünüyor.
https://youtu.be/QlSAiI3xMh4

"Edward Snowden" reise selam olsun, siyah bant dostunuz olsun.
kendinizi ne kadar önemsiyorsunuz bee. kim napsın sizi.
görsel
WhatsApp sözleşmesinden sonra tekrar akıllara gelendir.
Kesin izliyorlar abi.
Daha öne paylaşılmış ama
görsel
Kendileri üzülür.
Bu kadar net.
arkadaşlar toplanın ifşa olduk, yakalandık, anladılar.
-cia
Ön kameradan kendimizi görmeye tahammülümüz yok bizim başkaları nasıl katlansın o görüntüye. Bildiğin işkence. Haha.
telefonumdan pdf okuyorumdur...

t; var öyle bir ihtimal.

görsel
Arka kameradan izlenmesinden iyidir. Banyodan yeni çıktım evet.