1. 20.
  Tüm gün insan tuhaf bir şekilde eksiklik duygusu içerisinde oluyor. Evde unuttuğunu bilirsen bir şey olmuyor da, saçma sapan bir yerde bırakıp geçtiyseniz insan sıkıntıya düşüyor. Ben bir kere karşı komşunun ayakkabılığının kenarına koymuşum eski evimdeyken. Orada da unutmuşum. Büyük sıkıntıya girmiştim. Sinir.. Stres..
  ... glenfiddich
 2. 22.
  iletişimin bir günlüğüne kopmasıdır.
  hadi arkadaşlarla ile görüşme kısmını geçtim de, iş için de kullanıyorsan aksamalı mesailerle gün bitecektir. şirket telefonundan "aynur hanımla görüşebilir miyim" diye aradığımda yüz yirmi tane aynur'la ilgisi olmayan departmanlara bağlayan sekreter, bugün senden çekeceğim var.
  2 ... melankoyar
 3. 23.
  90'lara geri dönmektir ama tam dönememektir çünkü senden başka herkeste telefon olacağından sen yanlız hissedeceksin, herkes telefonda iletişirken, sen yalnız veya yancı olarak kalacaksın.
  ... mezonist
 4. 24.
  Fark edildiği anda insanın başından aşağı kaynar sular dökülür. Eve döndüğünüzde bilmem kaç sohbetten yüzlerce mesaj, onlarca cevapsız aramayla karşılaşabilirsiniz.
  7 ... t bag 3g
 5. 25.
  Kendi numaranızı aramanız gerektiği durumunu oluşturur.
  ... aydinoglu vontmarte
 6. 26.
  valla süper bir durumdur. 10 dakika önce farkettim resmen havalar uçtum amk.

  oğlum bakın şu zamanda telefonsuzluk özgürlüktür. arayın arasın yazan yazsın amk sikimde değil ohhh be. unuttuğuma seviniyorum lan, çünkü normal şartlarda unutma lüksüm yok. o yüzden seviniyorum. vay amk. hatta eve gidince ben telefonu 7. katta atayım aşağıya. yani düşüreyim. süper fikir.
  -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 7. 27.
  yokluğunu hissetmem sanırım.
  ... 9unkaresi81
 8. 28.
  evdeyseniz sorun olmayacaktır.
  2 ... dolmuscu sefer
 9. 29.
  Çok şükür ki, eve dönecek kadar bağımlı değilim.
  11 ... fikrimin ince gulu
 10. 30.
  hiç aranmayan telefona binlerce arama gelmesiyle sonuçlanır.
  7 ... elmas bogazici