bugün

western fimlerinde kovboy amcaların tekila içmesi ile gündeme bomba gibi düşen biradan az daha kalitelice bir içki.
aklıma hep şu sahneyi getiren içki.. ahhah
https://www.facebook.com/...31&type=2&theater
sarhoş olmanın en kolay yolu. şu an evde arkadaşlarla 4. shot'tayız. içimizde tanıdık bir isim de var. geriden gelen adam da bizle amına koyim.
100 lük devirdim bu gece yetmedi biraya döndüm 6 tuborg içtim.

bu içki mi lan ?
Bardağın kenarındaki tuz, narkotiğin (uyuşturucuya yaptığı gibi) parmakla alınıp dilde gezdirilir.Bir elde limon diğer el ile shot yapılır bir kaç saniye beklenir ve limon tek ısırışta halledilir.ideal içimidir.Biranın içine hayvan gibi atıp yazık etmeyiniz.
Güne başlarken iki shot atılmalıdır.
icinde kurt oldugunu yeni ogrendigim icin artik icmedigimdir.
içinde kurt oldugu bilinmesine ragmen gayet de zevkle içilendir.

öyle ki tek içtigimdir.
dagitmak icin birebirdir... ama kaliteli olmasi icme seviyesini belirler.
bu içkinin adı ne zaman geçse aklıma münevver karabulut geliyor onu öldüren puşt bu zıkkımı su içer gibi içtiği görüntüler gözümün önünden gitmiyor. su gibi içildiği bilinen bir içecek.
kardeşleri limon ve tuzdan ayrılmaması gereken canım içecek.
mekandaki peçeteliği, kuş tüyü yastıktan daha yumuşakmış gibi hissettirip, saatlerce deliksiz bir uyku çekmeye yarayan içki. bülent arınç gibidir; kahkahayı sevmez.
Gelmis gecmis en iyi kimyevi bulustur. Tarihta ilk bulan kimse altin madalya ile odullendirilmelidir.
her zaman için en sevdiğim içki türüdür.
vodka + bira + şarap yapıp kustuktan sonra alkole veda ettim. tiksiniyorum gördükçe. bugün evde içtiler midem kalktı. nasıl kurtulurum bu tiksintiden acaba. insan tiksindimi olay bitiyor orada.
başka içeceklerle çok karıştırmadıkça kusturmayan içkidir. ayrıca içince arabeske bağlamanız daha zordur.
Gurmesi olacak kadar içmedim lakin, jose cuervo nun en iyi olduğu söylenir.
dengesiz bi içkidir.

- az içerseniz hiç birşey olmaz.

- çok içerseniz amı götü dağıtırsınız.

not : minumum 4 shot az sayılmaktadır.
Her ne kadar bol bol krizi gelse de rafta öylece bekleyen içkidir. Çünkü onu dolu görmek bile mutlu eder. En içilesi içkilerdendir. Ohh bi de derdin varsa at şatları anaam arkadan biraz limon biraz tuz yüzünü ekşitirken dertlerin anasını sikmeye başla. fakat ne içilesi bir gün.
Uzun zamandır kullanmadığım alkol idi. Dün gece bir arkadaşımın mekanında 36 tane shot söyledik. Normalde 35 tanesine kampanya yapmışlar fakat biz 4 kişi olduğumuz için bir adet kıyak yaptılar. 9 shot çok da hızlı olmadan hemencicik bitti. Üzerine ikişer tane de bira gömdük. Eve geliyorken sallaniyorduk zaten. Sabah uyandığımda tuz etkisinden olacak ki damacanayi kafama diyecektim nerede ise. Kısacası hem sallar, hem susatır.
adanalı bir kızın gözümün önünde yılbaşı gecesi 14 shot attığı ve yığılmasına sebep olduğu alkol çeşidi.
adanalı bir kız olarak yılbaşı gecesi 14 shot attığım ve yığılmama sebep olan alkol çeşidi.
Çok güzel çeşitleri vardır insanın içtikçe içesi gelir.
Till lindemannın en sevdiği alkol çeşididir .
5 shot içildiği zaman çok rahat uyumanızı sağlayan güzelim içki.
güncel Önemli Başlıklar