bugün

fatih altaylının hazırlayıp sunduğu, bir konuğu karşısına alıp soruları ile ambale ettiği tartışma programı.

(bkz: ambale etmek)
(bkz: ambale olmak)
(bkz: kelimelerin turkcesi varken ingilizcesini kullanan zihniyet) *
Direkt olarak sorun çıkarmak, tartışma yaratmak veya kavga çıkarmak için kullanılan bir argümandır. Saygısızlığa sevgisizliğe ve hatta vesveseye sebep olur. Nihai bir biçimde "Yalnız ikimiz" şeklinde söylenmesi hayırlara vesile olacaktır.
konuğu kimse onun gibi düşünen fatih altaylı'nın yaptığı, bir zamanlar kanal d'de şimdi ise atv'de yayınlanan program
erkekseniz teker teker gelin sözünün temelinde yatan amaç.
10 yılı devirip de hala adam gibi bir formata oturamamış nadir yapımlardandır kendileri ama olmayınca olmuyor herhalde nedeni de çok açık ya neyse (bkz: fatih altaylı)
fatih altaylı'yı tanımayan birisi olsa ve programı da daha önceden izlemeyip sadece ismini duysa ;

fatih altaylı'yı gürkan özkan'ın dayısı'nın oğlu ,
programı da gece 00:00'dan sonra flash tv'de çıkan amerikan güreşivari bir hede sanacak yemin ederim.

(bkz: fatik ne oluyor lan)
bu akşam doğu perinçek'in ve izmir'de AKP tarafından düzenlenen panelde ATATÜRK'e hakaret eden ve Gazi Üniversitesinde ders vermesi yasaklanan Prof. Atilla Yaylanın konuk olacağı program.

(bkz: evlere şenlik)
an itibari ile başlamış ve işçi partisi genel başkanı doğu perinçek ve ATATÜRK'e hakaret eden ve Gazi Üniversitesi'nde ders vermesi yasaklanan Prof. atilla yayla'nın konuk olduğu program.
mahalle kavgalarında geçen bir söz.

+ adamsanız teke tek yapalım ulann!!!!
fatih altaylinin su siralar mensubu oldugu ciner medya grubunun yayin organi atv de yayinlanan tartisma programi. Bundan once kanal d de idi.

Tanimi gecelim. Ben oyle fatih altaylinin gazeteciligini, konuklarini nasil ters kose edip terler dokturdugunu falan anlatmayacagim zaten bir kere bile izlemedim. Zannetmiyorum da fatih altaylinin oyle hulki cevizogluvari bir program yapabilecegini. Ben reklamlardan sonra program gunune 2-3 gun kala ortaya cikan fragmanindan bahsedecegim. Cok komik. *
Onemli turk ve dunya devlet adamlarinin vesikalik gibi goruntuleri teker teker ekrana geliyor teke tek yazisinin yaninda. Tamam, program formati ile alakali, diyecek bir sey yok ama beni gulmekten olduren kismi devlet bahceli, abdullah gul, kemal unakitan, kemal dervisin ardindan okan bayulgeni gormek. Boyle oldugum yerde kaldim bir sure, anlayamadim ne oldugunu, "tasak mi geciyor la bunlar bizle" dedim kendi kendime. Hani olur ya insana anlik boyle durumlar, ne diyor gevur, snapshot mi ne. Zaten anlikti olay, okan bayulgenin arkasindan tayyip erdoganin resmi beliriyor, iste o zaman yarim yarim yariliyorsunuz. * * *
israil Başbakanının telefonla katıldıgı ve rezil oldugu programdir.

http://www.youtube.com/watch?v=3b52-uX-dzU&mode=related&search=
yıllar boyunca program girişini g.tümle anladıım programdır.tek etek olarak anladıım ve yıllar sonra jetonun düşmesi olayını yaşadıım program. *
kanal 1de yapılan programda eski yök başkanı kemal gürüzün katıldığı programdır. an itibariyle laikliğin tehlikede olduğuna inanıyor musunuz sorusu sorulmakta ve gönderilen 7000 civarında sms in %46 sının evet tehlikede cevabını verdiği programdır. programı zaten bu herşeyi g.tünden anlayan insanlar seyrediyor diyebilirsiniz, ama öyle insanlar seyretse bile çıkan bu oran geçekten önemli bir orandır... hem %10 çıksa ne olacak ki, bu onların korkularının haksız olduğu anlamına mı gelir?
dün akşam sinirlerimi gerim gerim germiş program. gayet rahat bir şekilde 'çok eşli evlilik fuhuşu engeller mi?' diye saçma salak bir sms anketi yapıyorlardı. 10 dakika dayanabildim. hüseyin üzmez'i savunan bir vakit yazarı da konuktu. 'suçu ispatlanana kadar herkes suçsuzdur' diyordu en son.
tartışıldığı konu itibariyle türkiye'de kesin suretle açıklığa kavuşturulması gereken konularından birine parmak basan program*. programda tartışılması kafi gelememiş üstüne birde halka danışılmıştır! işte entelektüel yurdum insanın derin konularından birisi*. işte 1923'ten bu yana tam 65 yıl geçmesine rağmen ulaştığımız nokta... polemiklerimiz, tartışmalarımız, sohbetlerimiz işte bunların hepsi bizim ne kadar çağdaş ne kadar aydın bir millet olduğumuzun açık ispatı.
ilhan irem şarkısı.

Karşımda her şey çok kalabalık
Kederler bir deniz, bense balık
Dörtnala gidiyor karanlık
Teke tek gelin yeter artık
Ümidim her zaman deli dolu
Ama çok dikenli hayat yolu
Hep çalış, çabala yok sonu
Teke tek gelin dertler oldu mu?
Sabah kalk aynaya bak
Kahvaltı et, tıraş ol
Sokağa çık, koştur
Koştur, koştur
Dur... Gülümse...
Gülümseyince inan her şey çok kolay
Gülümsemektir bence en kolay
Yüzünde güller, gözünde yıldızlar
Hadi gülümseyin çocuklar; erkekler, kızlar

Sevgiden bahsediyormuşsun
Ama iki çeşit sevgi vardır:
insanı sevmek ve insanlığı sevmek.
Biri olmadan diğeri olmaz
Birincisi ölmekle sıcaktır,
Diğeri bizim dünyayla olan bağlantımızdır
Bütün o eserler sevgiyle yapılmışlardır.
Sevgi yürek ister, muktedirdir
Biraz sevgi ve cesaret ver insana
her şeyi başarabilir, her şeyi başarabilir.
bir tartışma programı. hatta şarkısı vardı;

"teke tek... dınını.. teke tek! dın!"

ağzıma takılırdı lanet şey.
dün akşamki programda baş örtülü bir bacının "ne mutlu türküm diyene" sözünü kendisiyle hiç bağdaştırmadığını söylediği hatta yine bu bacı liberal bacı ile herkesin kendi dinine göre yargılanmasının mümkün olabileceği gibi incilerin döküldüğü porgramdır ve bu bacılar tv karşısında sinirden kudurmama sebeb olan programa imza atmışlardır.
son bölümün * amacı provakasyon da olsa, içinden bir tutam liberal mesajlar çıkartabilene faydası olmuş program..

http://video.google.com/v...016949432976538&hl=en

(bkz: #3530907)
yalcin kucuk isimli fantastik şahsiyetin yalanlarına, hamâsetine fikri akyüz'ün verdiği makul cevapları a.k.a ayarları izlemek için ideal bir müsabaka...
her zamanki gibi yalçın küçük'ün dengesiz haraketlerini * gözler önüne sermiş program. fatih altaylı bıyık altından sırıtıyor adamın haraketlerine.
show tv, kanal d, atv kanallarından sonra kanal 1'de yayınlanmakta olan fatih altaylı programı. an itibarıyle yayınlanmakta olan bugünkü programa, tuncay özkan ile sevan nisanyan konuk olarak katılmış, ya kavga çıkar ya da komedi programı olarak tarihe geçer. yeter, karnım ağrıdı gülmekten.
(bkz: tek etek)
fatih altaylının hazırlayıp kustugu, pardon sundugu program. konjonktürün en rahat takip edilebildigi program. çagrılan konuga, konuga sorulan soruya ve konuga yapılan muameleye göre konjonktür nasıl kimlerden yana, kimler yükselen deger anlaşılan programdır.

not: tek beygirlik motorun, saniyede 300 tur dönme gücü ürettigi program.
Fatih Altaylı'nın sorduğu sorulara karşı aldığı cevaplarla dumur olduğu ,mimiklerinin bizi komaya soktuğu absurg program.