bugün

Sefillik değilde daha cok çaresizliğe girer ve açıkcası cokta b.ktan bi durumdur
öyle ki artık çift olanların gidebileceği bir yer olarak algılanıyor sadece. sırf bu yüzden tek başına gitmeye cesaret edemeyenler var. gidin bir tek başınıza kendinizle kalmayı deneyin, varsın yanınızda konuşacak birileri olmasın, inanın çok keyifli bir durumdur.
bazen sıkıntıdan patladığının bazen de özgüvenli hissetmenin göstergesidir.
yalnızlığın tadını çıkarmaktır. insan yalnızlığıyla barışık olmalıdır, kabullenmelidir.
para israfı. sinemanın konsepti birden fazla kişiyle gitmek üzerine zaten.

ha ama laik bazı depresif tipler için normal sayılabiliyor bu durum. arkadaşları olmadığından o da. yazık.
bu güne kadar hiç yapmadığım eylem. hiç de düşünmedim tek gitsem nasıl olur diye. gerçi bi kere yanyana koltuk bulamamıştık ayrı oturmuştuk ama teknik olarak yalnız gitmiş sayılmazdım.
Birazdan yapacağım olaydır. Ancak şöyle bir durum vardır;

Sinema da 2 film oynamaktadır. Birisi iyi ve gitmeye değerdir (friends with benefits) diğeri ise sadece izlemek için gidilebilir (cowboys & aliens). Güzel filmimiz genellikle sevgili olarak gidilen (bir kız bir erkek), diğeri ise ötekine göre biraz daha kötü olan film her türlü gidilebilecek bir film gibi gelmektedir.

p.s.: Kesinlikle bir cesaret aramaktayım. * * *
cool bir olaydır. güzeldir.
amacınız filmin keyfini çıkarmaksa kesinlikle yapılması gereken eylemdir. çünkü sizi rahatsız edecek kimse olmaz , sizde sadece filme odaklanırsınız.
yalnızlıktan kusacak kadar yalnız olmaktır efendim. şizofrenler bile bu kadar yalnız değildir.
korkulası durum.
Oldukça keyiflidir.
harikadır.
bugün sinemada yanımdaki kadının yaptığı durum.
2dk da bir birilerini "ay susar mısınız artık yeea" diyerek uyardı. aslında rahatsız edici bir ses yoktu. zannımca depresyondaydı.
peşin edit: beni uyarmadı.
(bkz: tek başına sinemaya gitmek)
ağustos 2006'da doldurulmuş bir bakınızdır;

(bkz: tek başına sinemaya gitmek)

tarafımca şöyle yorumlanmıştır: (#12062611)
28 ekimde anadolu kartalları'na benimle gidebilecek insan olmadığı için mecbur kalacağım durum.
mutlaka gidilmesi gereken bir filmse gayet normal bir eylemdir. *
hüzünlü bir tablo olmakla beraber yapılabilmelidir , yalnızlık nadiren güzeldir veya kendi tercihimizdir.
mutsuzluğun sürüklediği hadisedir.kuoföre gitmenin,alışveriş yapmanın türevidir.
yalnız da ayağa kalkabilirim
ilk kez yalnızlığın alasını, ait olmadığın bir şehirde yaşarken gerçekleştirilen eylem olmakla birlikte daha sonra hoşluğuna varıp sık sık tekrarlanan.
tek başıma yapabileceğim aktiviteleri, kalabalık bi şekilde yapmayı gereksiz bulduğumdan mütevellit, savunduğum ve sık sık yaptığımdır.

sinemaya gitmek işteş bi fiil değildir ki yalnızlığı işaret etsin. ayrıca bi insan sinemaya gidecek bi insan daha bulamıyosa bileklerini kessin yani.
önünde, arkanda, sağında, solunda her yerde çiftler olucaktır aldırma, filme odaklan. arkadaşlarıyla gelenleri de boş ver. herkesin böyle anları olmuştur, herkes dönem dönem yalnız kalmıştır.

ama yinede önündeki, arkandaki, sağındaki, solundaki çiftlerin allah bin belasını versin.
tek başına mastürbasyon yapmaktan farksızdır.
(bkz: travis bickle)
güncel Önemli Başlıklar