bugün

hadi tek geliyosun neden bomboş salonda gelip en arkadaki sevgililerin iki yan koltuğuna oturuyosun be adam denilen türleri de vardır bunların.
sahnedeki veya perdedeki olayın tadını çıkarmak için güzel lakin diğer sürü halindeki insandan bozma insanatları görünce, insanı sinemaya veya tiyatroya gitmeden önce bir kez daha düşündüren olaydır.
(bkz: travis bickle)
daha bu gün gerçekleştirmek için uğraştığım ama gerçekleştiremediğim durumdur, insan kafasını dinler..
Not: Kendinle baş başa kaldıkça, daha çok seveceksin o seni evlat..
yalnız başına yemek yemenin bir adım ötesi olup yapmadan önce cesaret isterken, yaptıktan sonra pek hoş hissettirendir.
eylemin içinde yalnız kelimesi geçiyor, kötü bir şey olsa gerek.
kalabalık gitmekten çok daha keyiflidir. tek başınıza yapabileceğiniz ve haz alabileceğiniz ender faaliyeterdendir efendim.
deprsyonun ve yalnızlığın en acı emaresi...
Entellektüelliği bir kenara bırakalım. Film arkasından iki tatlı sohbet edememek. Mısırını paylaşamamak. Filmde bir olay olduğunda yanındakiyle şaşıramamak ya da gülememek falan.

Kısaca saçma sapan birşeydir. Yalnızdığın dibine vurmak buysa eğer, bu en dibidir.
Tek başına evde oturmaktan daha iyidir.Kalabalığın içinde kalarak insan yalnızlığını unutmaya çalışır.Gerçektende tek başına sinemaya gitmek bir yalnızlık belirtisidir.Yalnızlığın unutulmasıda ancak sosyalleşerek hayata karışarak olur.He bir de etrafına bakınır bu kişi benden başka tek gelen biri var mıdır diye? Şans bu ki eğer aynı onun gibi birisi varsa mutlu olur yüreğine su serpilir ve bir an düşünür ulan gidip konuşsam mı bu adamla tanışayım filan der ama nafile . Zaten onunda sinemada yalnız başına kalmasının temelinde yatan sorunda budur. Eğer gidip konuşabilen biri olsaydı orda olmazdı olsaydı da yanı başında biri olurdu. Ama olsun sinemaya gittim ben der ve filmin bitişinde içinde her ne kadar olsada sahte bir mutluluk vardır. Ama olsun sinemaya gitmiştir o. (bkz: kendisini üçüncü tekilden anlatan yazar)
bir türlü cesaret edemediğim bir eylem. işin zevki filmin sonunu tahmin edip . yanındakinin canını sıkmakta.
Çok keyifli bir eylemdir.
yalnızlığın; doruk noktasına en yakın yeridir.
illa ki birisiyle beraber yapılması gerekmeyen eylemdir.hatta bazen özellikle tek olmak istersiniz.
film izlemek için gitmiştir.net.
Bunun bir "arkadaş satışı" sebebiyle, bir de arkadaşsızlık sebebiyle olanı vardır. Arkadaşsızlık sebebiyle olan en içler acısıdır. Ne lan o? Sinemaya tek başına gidilir miymiş? Hiçbir şey yoksa bile, filmden çıkınca, filmi birlikte izlediğiniz kişiye anlatamama gibi bir içler acısı durum var. Gider izlersiniz, olur biter... Yani açıklamalar çok... Ama yalnız başına yapılan her güzel şey gibi bu da sonuçta anlamsız kalır. Buna Moğollar'ın "Çaya kaç şeker" şarkısı son noktayı koyuyor: "Yoksa, zor değil, hiç zor değil, demli çayı bardakta karıştırıp, bir başına yudumlamak doyasıya. Ama; 'çaya kaç şeker alırsın ?' Diye bir ses sormalı ya ara sıra…"
cok merak ettigin ve rahat rahat izlemek istedigin filmi konusmak zorunda kalmadan,kasmadan,yanindaki filmi begendimi diye gerilmeden mutlu mutlu izleme durumudur.
yalnız sinemeya giden , yalnız insandır.
en güzelidir,
eğer romantik duygusal bir film ise tek başınıza karanlıkta
çok güzel ağlayabilirsiniz.
komedi ise kendi başınıza kahkalar içersinde boğulabilirsiniz.
aksiyon veya korku filmi ise tırsmıyorsanız da harika filmin
içine girip hissedersiniz.
Yalnızlıkla ilgisi olmayan durumdur. Bir insan tek başına bir kafeye, tiyatroya, sinemaya gidemiyorsa o vakit bir sorun var demektir.
yalnızlığı buram buram yaşadığınız döneme ait bir olaydır. komedi, aksiyon türü filmler seçebilirsiniz. ancak aşk filmlerinden uzak durmanız tavsiye olunur.
why so yalnız?

sanırım evde filmizle.net, filmindir.com gibi siteleri keşfedememiş tatlı su enteli. ya da tam bi luuğzır sinemada tek başına ağlayıp tek başına xxl mısır yiyen bi koca göt. dombili, eheheh.
"bunun sebebi sen yalnız bir adamsın" ifadesine karşılık gelen durumdur. *
23. doğum günümde yaptığım harekettir.
hatta onu bile kaçırdım benim gireceğim seans başlamış ben de bir önceki seans diye kapıda bekledim.
tek başıma yapmayı en çok sevdiğim şeydir. bir tek o gerizekalıyla izleyebilmiştim. artık tek başıma bu aktiviteyi yapmak daha da bir zevkli olacak.