bugün

allah'a inanan gönderdiği peygamberlere, kitaplara inanan kişilere verilen isim.
güzel tespitleri olan sözlük yazarlarından biridir.
(bkz: Silik)
atatürk ve cumhuriyet düşmanı bir yaratık.
Uludağ sözlük içinde En troll Yazarlardan biri.

Parayla çalışıyorsa işini On numara yapıyor, parasız çalışıyorsa Bu kadar Saçmalamayı tek başına yapmıyordur.

Neyse Göze hoş gelmeyen yazardır kendisi.
(bkz: #39183835)

lozanda "adalar bizim ama istendiği zaman yunanistan işgal edebilir" diye bir hükümmü var? yani lozan imzalanınca normalde bizim olan ama yunanistana yakın adalar verilebiliyor..

mesela falkland adası da arjantin in dibinde ama ingiltereye bağlı. 1982 de arjantin ilhak etmeye kalktı ingilizler 16 saatte anasını s...ler.

lan bu kadar cehaleti dünya ortacağda bile görmedi bizim günahımız ne ki 21. yy da bunu bize reva görüyorsun ey güzel allahım?
Aklıma takılan bir soru. Arap hayranı olan vatandaşlar neden bir Arap ülkesinde yaşama hayali kurmaz? Bu hayali gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapmazlar?
Söz veriyorum engel olmayacağım. isterse cep harçlığı bile verebilirim.
istiklal Marşının arapça okunması haberi için "hep hürriyet'te sözcü'de çıkıyor biz ikna oluyoruz" diye inanmayarak güya alay etmiş.

O zaman seni şöyle alalım:

https://www.youtube.com/watch?v=3gzaSs8N2wg

Bence sorun gazetelerde değil de arkadaşın beyninde.
Tam bir cumhuriyet düşmanı linç provakatörü ezik yobaz. kendini allahın sevgili kulu sanacak kadar hasta ruhludur.
https://m.uludagsozluk.com/e/38822576/

Annesini sevdiğim seni. Şu tipler demokrasiden bahsetmiyor mu...

Edit: kralına ulaştır. ileri demokrasilerdeki ifade özgürlüğümü kullandım. ifademde en ufak hakaret yok, olduğunu iddia eden de aklını kaybetmiştir veya kötü niyetlidir.
çomarmış. kemik atın...
tanrının varlığını kabul eden kimse anlamına gelen kelime. ateist kelimesi bu kelimenin "a" yani olumsuzluk eki almasıyla oluşmuştur.
tam bir çomar. hem de anadolunun böyle en sığ en medeniyet görmemiş yobaz dolu köyünden çıkmış. mağarana geri dön çomarman.
Zararsız yazar genede siz onu fazla ciddiye almayın
Ayrıca teist kime denir onuda bi açıklasa.
ahmet şan hakkında yazdığım entry zoruna giden ve hemen "ülkeyi düşmana kötüleyince vatansever oluyorsun" gibi saçmalığa imza atan gereksiz troll.
Entry silecek kadar korkakmış demek ki.
Siyasal islamcılardan lafının arkasında duran bir tane delikanlı çıkmayacak mı, ne zaman göreceğiz o günleri?
Sözlükte sinek görevi görüyor.

Hani hiç birimiz istemeyiz ve rahatsızlık duyarız ya. Dibimize geldiğinde gitsin diye kol, kanat çırparız. O Da inatla gitmez bir türlü, işi gücü mide bulandırmaktır. Tam olarak böyle bir şey işte...
bir yazar, ama

tam numune bir yazar.

buna kalsa sadece başörtülü ve muhafazakar insanlar mağdur edilebiliyormuş ülkede geri kalan hakkı yenen kim varsa ya kemalist darbeci, ya fetocu darbeci.

fransızların bir atasözü var "hırsıza hırsızlığını hatırlatmassan sana ahlak öğretmeye kalkarmış" derler. bu da tam o kalıp işte.

ciddiye almaya değmez o yüzden gülün geçin.
baştaki t yi at yerine d koy. evet açıklıyorum bu adam aslında deisttir.
--spoiler--
Vergimin izmir'e hizmet olarak kullanılmasını istemiyorum.
--spoiler--

Cehaletle savaşmak büyük dert ama napalım işte, savaşıyoruz ki meydan böyle cahillere kalmasın. Bilal'e anlatır gibi anlatıyorum;

izmir vergi ödeme oranı en yüksek olan şehirdir. Yani Vergiye mükellef vatandaşların oran olarak en çok vergisini ödediği yerdir. Mesela istanbul'da nüfus yoğun olduğu için vergiye mükellef daha çok vatandaş vardır ama bunların diyelim ki %60'ı vergilerini ödüyordur. izmir'de ise bildiğim kadarıyla bu oran %85'in üzerinde, %90 civarlarında.

Yani birileri yolsuzluk, rüşvet, hırsızlık, yandaşların vergi borçlarını silmek ile uğraşırken izmir halkı vergilendirilmiş kazancı kutsal görüp vergilerini ödüyor. Böylece kim kime yük oluyor? Tüm vizyonu makarna yemek ve kömür yakmak olan bir kitle ne üretmiş ki izmirli onlara yük olacak? Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşlarının verdiği notlara göre; izmir Büyükşehir belediyesi'nin kredi notu Türkiye cumhuriyeti devleti'nin kredi notundan daha yüksek. Birileri sırtını katarlılara dayamış, yoksa bir parça ekmek alacak paraları Yok.

Bizce de Yozgat, Bayburt, Trabzon, Erzurum bize yük olmasın. Biz bu şehirlerin yükünü çekmek zorunda değiliz. O yüzden yerel yönetim (özerklik demiyorum, bilmeyen açıp baksın yerel yönetim nedir) gelse bizler için daha iyi olur.

Bugün de bir cahile gerçekleri anlattık. Zerre anlayabileceğini sanmıyorum ama vesileyle belki siyasi görüşü daha şekillenmemiş, apolitik birileri okur, öğrenir diye yazıyorum bunları.

Yalnız ben böyle bir şey iddia etsem, sonra birileri çıkıp tüm gerçekleri çatır çatır yüzüme vursa utancımdan 3 ay evden çıkamam. Nasıl bu kadar pervasızca utanmadan yaşayabiliyorlar? Hususunda dumur oluyorum bazen.
görsel
iğrenç söylemleri ile dikkat çekmeye çalışan budala yazar,

dikkate değmeyecek şekilde düşünceleri olan yazar.

ailesine sabır...
moderatörlerin gereğini yapması gereken nefret söylemcisi, ırkçı.

görsel
görsel
kendisini dövmek isterim, eğer niyeti varsa mesaj yoluyla ulaşabilir.