bugün

ulu başbakan, büyük siyasi deha tayyip hazretleri'ne ait bir ülkenin muhtemel adı...

ilerleyen yıllarda...

"büyük büyük dedem birinci tayyip, kendi adı ile anılan bu anıtı yaptırdığında henüz 55 yaşına yeni girmişti... aile kurumuna ne kadar çok önem veren bir adam olduğunu armatörcük oğlundan ve benim şu anki halimden anlayabilirsiniz yurttaşlarım."
kanada nın kuzeyinde küçük bir ada devlet.
kendi kendini satabilen bir kaç ülkeden bir tanesidir.
(bkz: zartistan)
(bkz: salakistan)
(bkz: pazaristan)
(bkz: manyakistan)
apo'ya komşu bir adaya tayyip'i ve dalkavuklarını yerleştirip tüm girişlerin ve çıkışların yasak olduğu bu ülkeye verilmesini beklediğim isim.
çaktırmadan baktığınızda göreceğiniz ülkedir. bakın bakın aşağı bakın.
üzümden kafaları bulan, kanaatkar ve muhafazakar halka sahip ülke.
başkenti nobrain olan fantastik ülke.

yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve yağışlı bir iklime sahiptir.
dünya ticareti açısından hiç bir öneme sahip değildir.
gemileriyle meşhurdur.
ülkede ana yoktur.ilk yerleşimciler ve lider tayipliano analarına alıp gitmelerini tavsiye etmiştir.
başkentinin yobazlı olduğu ülke. koyunlarıyla meşhurdur.
tarımı mısırdan ibaret ülke. toprakları öyle verimli ki başka birşey yetişmiyo diyolla!
başkenti nobrain ticari başkenti yobazlı olan ülke.
rte anca rüyasında görebilir.
kurucusu tayyip erdoğan olup, ülkenin maçoluk ile döndüğü ülke. ülkenin idolojisi recepizmdir.
ülke nin geçim kaynağı dolandırıcılık, sahtekarlık, yalan, dolan ve kul hakkı yemektir.
ulaşımda " ananı da al git " otobüs ajentası gücü eline almıştır.
ülke de askerlik sistemi, ülkeyi yöneten kesimin istediği insanlara çürük raporu vermesi yada vermemesi ile organize edilir.
halkın geleneksel giysisi "kara çarşaftır"
kız ve erkek öğrenciler ayrı eğitim alır. bilime değil dine dayalı eğitim verilir
darbeciler yönetince türkiye cumhuriyeti ismi kaldığına göre merak etmeyin efendim.
demokratik ( bu kelimeyi bir chp lin yüzüne söylemeyin dövebilir sizi) yollarla 2 kere seçilen kişi yüzünden hiç olmaz. heleki o kişinin çıkardığı yasalar ortada iken...
(bkz: Kara parayı bulan hükümdarlık).
amerika nın yeni bir eyaletine verilmesi muhtemel isim.
(bkz: göt ister)
milletim bu kafayla giderse kurulması gecikmiyecek ülke.
karaların en karası olacak günü takiben, dünya tarihinin en büyük göçünün yaşanacağı kesindir.
bu büyük göç, türklerin son ve ölümcül göçü olarak tarihe geçecektir.
ya da harbiden büyük bir kıyım yaşanacak ve bu kez oldu mu olmadı mı diye kimse tartışmayacak.
coğrafyasının gidişatına bakıp ders almayan bir millet olarak, ne kadar iyimser olmaya çalışsamda, yaşanması kuvvetle muhtemel kötü günleri öngörmeden edemiyorum.
t.c. ile hiç bir bağlantısı olmayan bir ülkedir ya da ülke olacaktır.

türkiye'de olacağı sanılıyorsa benim göremeyeceğim bir ülkedir, zira ancak en son beni de öldürdükten sonra yeni bir ülke kurulabilir bu vatan üzerine...
postalcıların kendi kendilerine uydurdukları ülke.

"şeriat gelecek" masalından pek farklı değildir.

çocukları yada çocuk gibi olanları kandırmak için kullanılır.

chp nin varoluş felsefesinin bir çıktısıdır.

chp li olmayan herkes kötüdür. herkes vatan hainidir. falan filan...

tayyipistan ın anlamı "demokrat , özgür , 3-5 kişinin kafasına göre uyguladığı yasalarca yönetilen cumhuriyet rejimi" dir.

kısacası mustafa kemal atatürk ün kurduğu "cumhuriyet" postalseverler ce "tayyipistan" falan gibi lakaplarca fantazilerce kirletilmeye çalışılır.

postalistan günleri geride kalmış. zavallılar tarafından özlemle anılmaktadır...
ülkemizin yeni adı.
ülkemizin adı yakında böyle olursa hiç şaşırmam.. adam önüne kim çıkarsa çıksın ezip geçiyor.

(bkz: korkuyorum anne)
"enverland"ın yandan yemişi.
bir an önce kurulmasını ve tüm tayyipçilerin oraya gitmesini istediğim ütopya.yoksa başka türlü kurtulmak imkansız bunlardan.