bugün

Herif okumaya değil sikişmeye gelmiş.

Keşke ebeveynleri o işi yaparken daha dikkatli olsaydı.

Sikişmeye gelmiş. Beyni sikilesice.
tayyip'in ağzından çıkan her türlü lafla gündem maddesi oluşturulabildiğinin kanıtıdır.
sikime dokunma diye sokağa çıkacağınıza eğitim sisteminin değiştirilmesi için çıksaydınız, şu anda üniversiteye gitme amacınız sikiş olmazdı.

edit: sikişmenin de bize zararı yok ama tedbirsizce sikişip hamile bıraktığınız kızlara ve onların da kürtaja parası yetmediği için konteynera attığı bebelere zararı vardır. kürtaj şu anda yasaktır orası ayrı tabii.
lan amk sizene ister sevişmeye ister okumaya ister sıçmaya gelir.size zararı dokunmadıktan sonra sanane herifin sikinden taşşağından.
"söyleyen değil, elleyen ayıp eder" çıkarımına vardıran slogan.
tayyip s*k kavramına hoşgörülü zaten. o vajina kısmına tepkili varoluş itibariyle.
Yurdum universitelilerinin buralarina kadar geldiginin kanitidir. adam ister sevisir ister okur kimene. sevismeye mi geldin diyen denyo sende siyaset yapmaya gitmedinmi universiteye. kiz bulsan nefessiz pompaliycaktin bakir bedeninin hirsini gunahsiz subyanlardan cikarcagina git su badem biyigini keste adama benze oyle gel. ya da bi siktir cik git gelme bidaha.
(bkz: faşizme karşı bacak omuza)
(bkz: sikişmeyi size soracak değiliz)
öğrencinin sex hayatına karışacağına resmi nikahsız yaşayan ama dini nikahı bulunduğu için toplum tarafından yadırganmayan onlarca kişinin özel hayatına karışılmamasına tepki gösteren öğrenci söylemidir.
resmi nikahı bulanmadan yaşayan on binlerce insana da aynı şartlar göz önünde bulundurularak aynı tavır sergilenecek mi? merak konusudur açıkçası.
bu ülkenin başına geçirilmiş bir insan ülkede bu kadar çok sorun var iken kalkıp öğrencilerin hayatlarına müdahale ediyor her kuşu sikti bir leylek kaldı sanki.

bunun için tepki vereceğinize eğitim sistemini değiştirmek için tepki verseydiniz diyen kuş beyinliler eğitim sisteminin değişimi için yapılan protestolar sonucu kaç arkadaşımızın cezaevinde yattığından haberdar değiller sanırım. yazık.