bugün

şahin k'dır. iki farklı kulvarın aynı öncüleridir. biri halk içinden mevcut çirkin ve yaşlı hatunları seçer, bulur, mesleğinin gereğini yapar. diğeri ; çirkin, yaşlı, genç dinlemez. tüm halkı seçer, bulmasına gerek yoktur, hepsi ortadadır. ve mesleğinin gereğini yapar.

alternatif olarak rocco siffredi, johnny sins falan da var ama türk asıllı birisinin oynaması daha makul olur.
benzerlikten ötürü nejat işlerdir.
(bkz: george clooney vs abdullah gül)*
kıymeti anlaşılınca onun kadar kıymetli bir aktör canlandıracaktır eminim...sağolsun bu konuda deniz bey kendi filmini kendi çektiği için ardından bir aktör arama ihtiyacı bırakmamıştır mesela ama sayın erdoğan her büyük türk lideri gibi sonradan kıymetini bilinenler kervanına katılacak gibi görünmektedir...
recep beyi canlandırdığı için sokakta dayak yeme ihtimalini gözeterek bu ismi uygun gördüm.
(bkz: berhan şimşek)
(bkz: nuri alço)*
kendisi zaten usta bir aktördür. ne rol verilirse verilsin hakkıyla oynayacaktır.*
tayyip ve karizma adı altında, gözleri bile körleştilmiş fanatikleri tarafından uygun bir aktör bile bulunanamıştır.

vah vah, johnny depp, brad pitt, george clooney 3'ü bir araya gelip toplanmış ağlıyorlarmış. " bizde tayyip'teki karizmanın %1'i yok... :( " diye.

ulan tayyip ve karizma, aynı cümlede geçince bile komik anasını satayım. karizma ? tayyip ? tdk'ya bir göz atın isterseniz. veya

http://www.dunyagoz.com/

hastahanesinden bir randevu alın.

böyle dalga değil, 1-2 tane normal resmini paylaşıyorum.

görsel

görsel

görsel

tayyip ? karizma ? ahahaha lan gece gece karnıma ağrı girdi be. iyi hadi şahin k'yı geçtim. 2-3 aktör vereyim, karizma olarak canlandırsınlar sevgili recep the charisma'yı.

steve buscemi ;

görsel

Mike Myers

http://www.thecinemasourc...rs%20-%20Walter_Mitty.jpg

Vincent Schiavelli

görsel

Robert Davi

görsel

anca bunlar kusura bakmayın.
görsel
epilasyonlu sinek bacagi nickli yazarımız olabilir.
ayrıca; sinema derken beyaz perdeyi mi kastettin başlık açacağı ?
(bkz: şahan gökbakar)
(bkz: recep ivedik)
nejat işler, aynı zamanda akraba oluyorlar.
o rolün altından kalkabilecek babayiğit bulamadım ama kemal bey için ajdar, devlet bey için ciguili iyi gider zannımca...
tecavüzcü coşkun. bu da nasıl olsa memlekete tecavüz ediyor. bazılarının gazozuna kömür,bazılarınınkine beyaz eşya,abur-cubur, bazılarınınkine makam mevki, bazılarınınkine ise korku atıp ırzımıza geçiyor. evet doğru aday tecevüzcü coşkun olmalıdır.
(bkz: kendisi)

daha iyi bir oyuncu tanımıyorum ben.
tabiki necati sasmaz nami diger polat alemdar karizma,yurek,bilek,guc,iktidar alayi adamda hemde aktor gerci biraz boydan kisa ama olsun o kadar kusur kadi kizinda olur. ee niye baska adam ariyorsunuz ki? zati su siralar israilden intikam almak icin kollari da sivamis tam tayyip olacak adam tek gecerim.
o yeteneğe ve mükemmel oyunculuk karizmasına sahip aktör yoktur ama bir aktristin canlandırması daha uygun olur*
akıbeti çağrı filminde hz hamya yı öldüren köleyi canlandıran aktör gibi olacaktır.
zira o da daha sonra iş bulmakta zorlanmış tehditlere maruz kalmıştır.
o kadar kötü bir senaryoyla, yapmacık birinini canlandırmak için daha da yapmacık olan bir oyuncu yoktur. olan kişiye de oyuncu denmez zaten. ne denir buyrun bakın.
*
(bkz: nihat doğan).
çok kapsamlı birini aramaya gerek yoktur.sadece biraz yalan söylerken inandırıcılık yeteneği çalarken belli etmemeye çalışma yetenği olması yetrlidir.

filmin adı da 'yalanlar ve çalmalar üzerine '

rose* production gururla sunar.
kesinlikle nihat doğandır. öhöm çok değerli sayın başbakanımızı ancak onun kadar değerli, süper insan, mükemmel sanatçı nihat doğan oynayabilir.
rocco... nitekim milleti yeterince tövbe tövbe. cinlendim gene.
şu güzelim 7. sanatı kirletmeyelim bari ha, ne dersiniz...
nejat işlerdir. tip benzemekte zaten. kişilik olarak benzerini napıcaksınız. hz hamzayı antoni quin hıristiyanken canlandırdı.