bugün

(bkz: geldi yine tipini si tigim).
onuncu nesil yazar.

inşallah, vadedilmiş topraklarını almaya gittiğinde dolandırıldığını anlar.
mülayim abimi ve yakuza abimi çekemeyen yazar.
(bkz: çekemeyen anten taksın) hıh.
Sürekli kendi nickaltını uplayan ezik yazar.
ezik bir yazar. kimse bununla sevişmek istemez.

edit: özel mesajla uyarıldım. +fakirmiş.
Silinmiş yazar.

(bkz: hala nerde bu Gelip belli etsin kendini artık)
acaba aramızda hangi fake nick ile dolaşan yazardır.
Silik yemiş yazar.
Belki şu feykiyle acayip başlıklar açmasaydı üzülebilirdim fakat sana her şey müstehak. Tavan yapmıs kız şeysi ney lan rezillik.
10. nesilin başarılı, ele - avuca sığmayan haşarı yazarlarından; Sözlük genelinin klasikleşmiş ve unutulmaz yazarlar arasında yerini lâyıkıyla almış ve gitmiştir.

Severiz sevmeyiz ayrı bir mevzu, ama o kafasındaki şeyi gerçekleştirerek, içimizden bazılarını sinir etmiş, bazılarını da güldürmüş, sonuç itibariyle pek çoğumuzu etrafında toplandığımız bir duygunun içerisinde yuvarlayıp durmuştur.

Özelden yaptığımız konuşmada çok zarif ve çok saygılıydı; Ben o'nu öyle tanıdım, öyle de anlatmak ve öyle vedalaşmak isterim.

Sevgili taytszkral, en çok bu : http://www.uludagsozluk.com/e/23409682/ entryne güldüm. Senin kadar 'sweet lady'nin de bu sözlüğün neş'eli ve şakacı karakterlerinden olduğunu düşünüyorum. Bak halâ gülüyorum yahu!
Neyse, sözlükten gitmene üzüldüm fakat vardır bir bildiğin. Gittiğin yerlerde her şeyin gönlünce olmasını dilerim.
Teşekkür ve sevgilerimle, yolun açık olsun.

Not: Bence de geri dönmeli.
taytsız gitti sözlükte meme bitti.

adam tam bir memematikti at bir lira al istediğin sözlük kızının memesini.

memesiz kaldık dön lan.
mirasını bana bırakıp gitmiştir.

(bkz: ulu sözlük kadınları meme veritabanı)
kendisi hâlâ aramızda dolaşıyor olabilir...
4 gün sonra sözlüğe geri dönecek olduğunu söyleyen vasat troll.
zamanında trollüğüyle bizleri gülme krizine sokmuş(!) 10. nesil silik yazar.
2014 yılı sözlük istatistiklerinde 'En iyi entry' dalında 1. olarak kırmızı halıda yürüyen yazar.
Tebrik ederim.

Sen bu'sun geri dön işte!

Edit : Yani afedersin de hacı, ben geldim burada adamı tebrik ediyorum, dileklerimi iletiyorum, sen araya girip ne zitime eksiliyorsun? Acın varsa git başka yerde dolaş! Yalan mı lan, adam 1. Yazıyla birinçç!
Silik yiyen eski ve kaliteli olan Trolldü.
En iyi entrylere baktığımda gerçekten haketmiş kendileri.
(bkz: dülayy geri dön)
Taytszkral'ın sözlük yazarlarının okumalarını istediği notudur.

selamlar,
istatistikler yayınlandığında haber geldi, ardından elindeki yılbaşı biletlerinin 2014 yılına ait olduğunu fark etmeyen bir adet moruğun "skandal" adı altında yazdığı entry'i gördüm. yüzlerce fake hesap açmakla suçlanmışım, diyeceklerim var o yüzden.

öncelikle şunu söyleyeyim, istatistikler yayınlanır yayınlanmaz dereceye girmiş entrylerin oylama tarihlerine bakmak nasıl aklınıza geldi lan? nasıl ilk olarak onu düşündünüz, hayret cidden. kimsenin aklına gelmemiş, bi o iki zındığın aklına gelmiş oylama tarihlerine bakmak. garip.
ekran görüntülerine gördüğümüz üzere entry 40 dakikada yaklaşık 35 oy almış. iddiaya göre 40 dakikada 35 ayrı hesap almak lazım. lan ben bunu yapabilsem niye guinnes'e başvurmayayım, ödül alırım lan. bu yüzden kukla'nın iddiasını geçiyorum. mümkün değil çünkü o kadar kısa sürede o kadar fake hesap almak.

gelelim diğer yazarın iddasına. o da birkaç arkadaşımla birlikte aynı anda fake hesaplar açıp oylama yaptığımızı söylemiş. yahu entrynin oylama tarihine bakıyosunuz, bari dikkatli bakın ki kendi iddianızı kendiniz çürütün. bir dakikada 5 oy almış entry. 5 kişi aynı anda aynı dakikada mı üye olduk sence? bunu aklınız nasıl alıyor anlamıyorum.

ayrıca şöyle bi gerçek var,
(bkz: fake hesap açıp kendine seri artı oy veren gavat/#23779857)

fake hesap açılsa silik kısmında görürdünüz. ama son zamanlarda öyle çokça açılan seri fake hesaplar yok.
fakat geçen yıl vardı, ekran görüntüsü aha burda işte (bkz: fake hesap açıp kendine seri artı oy veren gavat/#23779857)

suçlamalarda bulunan yazarımız geçen sene yedi haltı bu sene benim üstüme atmaya çalışmış diyebiliriz miyiz? diyemeyiz tabii, biz de onu suçlamayalım direkt ama ortada net bi kanıt var, 2013 yılında ard arda açılan fake hesapların bir kısmı. (bkz: fake hesap açıp kendine seri artı oy veren gavat/#23779857)

ayrıca bir de şu var;
siz troll olsanız ve böyle seri oylama yapsanız, en beğenilen entrynizi mi oylamaya devam ederdiniz, yoksa yine trollük olsun diye hiç beğenilmeyen bir entrynize yüzlerce artı verip en tepeye koymayı mı denerdiniz? benim hesabım silinmese ve seri fakeler falan açsam ikincisini denerdim, istatisikleri gören zall da, modlar da, yazarlar da kudururdu böylelikle. *

benim entry bir yerlerde paylaşıldığı için mi birden o kadar çok artı oy aldı, yoksa birisi bi bug mı buldu bilemiyorum. bug daha mantıklı geliyor fakelerden ziyade. bilgisayarla ilgili bilgim kısıtlı, pek anlamam bug bulma işinden ama öyle bir şey varsa, karalama kampanyası için de kullanılmış olabilir. zira istatistikler açıklanır açıklanmaz, üzerinden henüz on dakika bile geçmeden o iki malum yazar en beğenilen entrylerin oylama tarihçesine bakıyor, ekran görüntüsü alıyor. nasıl bu kadar çabuk o iş aklınıza geldi, sebebi belli sanırım.
her neyse, hazır aylar sonra sözlükte söz söyleme hakkına sahipken şunu belirtim öyle gideyim; dün akşamki rezalet maçı rezalet yapan hakemlerin amına koyayım. saygılar.

Not : "entryde bulunan youtube linki youtube 1000 izlenme aldı. uludağ videoda ise 350 küsür izlenmiş. 200 tane de oy alması normal değil mi?"

Elçiye zevâl olmaz. Non Andrea.
Kim regl kanı ve bakirelerle ilgili başlıklar açıyorsa odur. ipucu olsun size.*
eskilerden bir yazar. belki de nick değiştirmiş ya da yeni hesap açmıştır, hala aramızdadır. belki de dersleri en az vize ve finaller kadar zor olan bir bölümde okumaktadır, sözlüğe zaman ayıramamaktadır. dileriz ki mutludur.
bir dönemler sağlam trollemeleri imza atmasına rağmen bu hesabıyla da silik yemekten kurtulamayan yazardır. trollüğü yazı açısından olmasa da işi bilmesi açısından iyidir. bu yüzden saygı duyar, takip listeme her ne kadar silik olsa da duyduğum saygıdan ötürü eklerim.
hala buralarda dolaşmaktadır kendisi.
Onuncu nesil caylak. Bugun hakkinda entryler girilince hesabi acilmis.
Olacağı buydu. Alın amına koyim belayı tekrar başımıza sardınız.
Bir suser.
Sözlüğe Yeniden dönmüş yazar.
Anlaşılan sevgilisinden ayrılmış yazar. Yoksa dönmezdi sözlüğe.*
güncel Önemli Başlıklar