bugün

eski yazarların geri dönmeye başladığını göstermiştir. silik ola ola zaten nickinde harf kalmadı.
Hikmet naber aslanım?
Duydum ki anal fishingde çığır açmışsın, deep throatta tori black yanına yaklaşamıyormuş.
Neyse canım, taytına dikkat et çünkü denk gelirsek silkeceğim seni.
Meczup taytsız kralı silmeyin artık. Silmeyin işte geri gelecek. Gelsin de zaten ortalık kötü troll kaynıyor ben hatırlıyorum taytsızdı ama iyiydi. Ayrıca şunu da belirtmek isterim elmalı kurabiye seven adam kötü olamaz.

Not: eksilemeyin galatasaraylıyım, ay pardon neydi ülkücüyüm. Ccc taytsızkral ccc
tam bir k*rt ırkçısı. siktir.
silik yemiş k*rt , arkasından sövmek istemiyorum.
Taytını boralarda unutmuştur.
Karısının bikinisiyle denize giren insan.

ismailin dedigine göre, bunun hanım pikini almış tatilde şeyaparım diye. Bu da delikanlı ya, giydirmem demiş. itiraz etmiş hatun, ben ona kaç para verdim biliyon mu sen, ziyan ettirmem demiş. Ya hu hatun niye ziyan olsun, bilirsin israftan nefret ederim. Merak etme ben halledecem, o iş bende diyerekten kendisi giymeye başlamış. ismail a. Öyle diyor.
vurduruyorsa şaşırmam.

taytı niye çıkarsın yoksa?

yine de zan altında bırakıp hedef tahtasına oturtmak istemem tabi.
Saçma sapan bir yazar. Şimdilik dokunmuyorum meczup herhalde.
(#28775123)

tabi normal şartlarda açık sözlü olmak güzel bebeksi ama sen yine de sakin ol biraz.
sözlükteki dengesi bozuk küçük ibo tipinde yazardır.
Kronun tekidir.
Yine ekşi'den şutlandı herhalde.*
(bkz: para bizde bok gibi yarak ok gibi)

Meme var mı meme yazarı.
kendini sildirip geri gelen yüzsüz.
Aslen kendisi CHP'li milf bir teyzedir. Burda niye böyle yapıyo bilmiyom. *
önceden birer harf eksilerek geliyordu, şimdi aynen gelmiş.
10. Nesil çaylak.

Daha yeni gelmemiş miydi.
Tımharneden kaçmıştır.
profil resmi "into the wild" filmine konu olmuş şahsın ölmeden önceki son fotoğrafı olan yazar.

ne zaman görsem içim acır o resmi.

trollüğe bu profil fotoğrafı ıı gitmiyor arkadaş.
Fbi tarafından aranan yazar.
kızın bütün girileri ''nah'' işareti yaparak fotoğraf çekilince sevimli olduğunu düşündüğü şekilde...

zaten yozgat sungurlu'luymuş. sanırım daha fazla giri yazıp mübarek kadir gecesi günaha girmeye gerek yok.

bu arada ''delikanlı kızlar orkid kullanır'' reklamında oynamanı takdir ettim dostum...

sevimli kezban *

yapıştır gandalf
liseli ergendir amk biri şuna süt versin de uyusun.
Isim yapmaya gelmiş troll.
Tekrardan sözlüğe teşrif etmiş. Demek kendi isteğiyle bırakmış. Modlar silseydi yazar olamazdı.