bugün

önümüzdeki cuma elle style awards kapsamında istanbula gelecek olan oyuncu , manken ve the pretty reckless'ın enfes derecede güzel solisti . gossip girl dizisiyle üne kavuşmuş , son dönemdeki açıklamalarında ailesinin kendisini 'altın yumurtlayan tavuk' olarak gördüklerinden yakınmış ve bu düşüncelerini basına ağır bir dille aktarmıştır .
bugün istanbul'a gelmiş olan küçük skandal kraliçesi. tabi insan o geliceğine ed westwick gelse daha iyi olurdu diyor ama olsun artık.

http://twitter.com/taylormomsen
marlborocu kızdır. http://galeri.uludagsozlu...om/r/taylor-momsen-73855/
(bkz: sağ elinde tuttuğu şeylerden biri)
make me wanna die klibinde soyunan güzel insan. pretty reckless isimli grubun solisti kendisi.
klibin sansürlüsü çekilmek zorunda kalmış.

http://www.youtube.com/watch?v=txBfhpm1jI0 sansürsüz
the pretty reckless'ın da solisti olan gossip girl dizisinin oyuncusu.
fahişe gibi giyinmeyi seviyorum diyerek amerikadaki muhafazakarların tepkisini çeken kız çocuğu.(çocuk demeye bin şahit lazım gerçi.)
bildiğin mermidir. hatun güzel usta!
jartiyer tutkusu var heralde. ne zaman haberi çıksa, üstünde siyah dantelli sütyen, altta siyah jartiyer.
(bkz: kötü yola düşmek)
şaşırtıcı şekilde fena şarkı söylemeyen kız. Hatun demiyorum arkadaş ne kadar götünü başını açsan da, taş gibi görünmeye çalışsan da daha 17 yaşındasın be. Bununla beraber merak ediyorum Amerika'da 16-17 yaşında bir kızın yani çocuğun şirketler tarafından cinsel obje olarak sömürülmesine karşı çıkan yok mu? Acıdım lan kıza daha kaç kere 16-17 yaşına gelecek ki?
iğrenç makyajı ve kafasına yapışmış saçlarıyla gossip girl'ü izlemeyi bırakmakta ne kadar doğru bir karar verdiğimi tasdikleyen aktris, şarkıcıdır.

paçoz görünmek de moda oldu.
büyüdüğü zaman britney ablasından skandallar prensesi/kraliçesi ünvanını devralacak olması muhtemel oyuncu şarkıcı.
rock'çıların yıllardır giydiği gibi baphomet, lucifer, pentagram baskılı tişörtler giyen şarkıcıdır. satanizm rock/metal ya da sadece metal gruplarında zaten sembolik olarak barınmaktadır. *. malum milenyumun yeni modası illüminati ya, para buradan geçiyor*...
metalci kisvesi altında götü başı dağıtmış, ergenliğini normalin üstü bir sürede devam ettirecek olan, kazandığı tüm parayı jartiyere veya grup t-shirtlerine yatırdığını sandığım kişidir. ancak kendisinin iron maiden, led zeppelin, motörhead gibi gruplar dinleyip de saçma salak müzik yapmasını anlayamıyorum. insanların gözünde rock-metal müzik kültürünü daha da karalamakta.en çok da buna üzülürüm hani.*

ha, bir de olayın gossip girl kısmı varmış; izlemediğim için oyunculuğu hakkında bir şeyler söyleyemem.
niye kendini bu kadar çirkinleştirdiğini anlayamadığım kızcağız.

gossip girl'deki jenny halleri aşırı sevimliydi. şimdi asi rockçı hallerinde kendine bir şeyler yaptı, ağır makyajlar, yataktan kalkmış gibi giyinmeler, jartiyerler... daha 18 yaşında bile değil. görüntüsünün ne kadar ucuz olduğunu fark etmiyor mu? hadi o fark etmiyor da çevresindeki herhangi birisi de mi ona söylemiyor? şu hal ne ya?

görsel
görsel

cidden yazık.
Gossip Girl dizinisinKüçük Jenny' si. Kızın farklı bi havası var, beğenirim tarzını,giyindiği sürece.
gossip girl'ün ilk sezonundayken iyiydi. sonra çok bozdu be abi.

(bkz: ben rakçıyım herkes bilsin yani)
görsel
sesi güzel, kendisi güzel, gossip girl'den ayrılarak zeki olduğunuda kanıtladı.
insanlar polat alemdar'a, ezel'e falan özenir. "ben pilot olucam." der. bu salak da orospulara özenmiş hatta "ben fahişe olucam." diye tutturmuş.

ayrıca göz makyajı o kadar çirkin ki, dracula görse tiskinir.
The Grinch filminde yıllar önce gördüğüm sevimli ufaklık, bugünün baygın bakışlı Jenny Humphrey si.
Make me wanna die ile yardirmis sarkici oyuncu kisidir.
make me wanna die şarkısına bayıldığım şarkıcı oyuncudur.
bence sesini kalınlaştırıp şarkı söylüyor.

ayrıca da hz isa'nın masasında çıplak dansederek, konserde memelerini açarak (ki meme demeye bin şahit, 17 yaşındaki kız, daha gelişmemiş bile) ne biliyim, sahnede hayranlarını yarı-çıplak dansettirerek ilgi toplamaya çalışmaktadır.
Meke me wanna die ve just tonight ile fark yaratmis sahistir. Birazcik sapkindir zannedersem.
gereksiz triplere, havalara girmiş ergenimsi.