Eğer migreniniz varsa sosyal çevreniz yoktur. Eğer Tayfun Türkaslanı tanırsanız ve ameliyat olacak hasta grubunda iseniz hepsini geri kazanırsınız. Sizi çok seviyor ve çok saygı duyuyorum sevgili doktorum.
noluyoruz lan sözlük tayfun beye taşınıyormuş da haberimiz yokmuş.

Reklam yapmak için mi üye oldunuz acep?
Uzun yıllar migren ağrısı çekip, denemediğim uygulama kalmamıştı. Tayfun beyden ameliyat olan bir hasta ile eczanede karşılaşınca haberim oldu. ilaçlarımı almak için gittiğimde kendisi Allah sizi de kurtarsın ben çok çektim dedi. Uzun uzun oturdu bana anlattı. Bi gideyim dedim. Randevumu aldım gittim. Bütün raporlarımı götürdüm. Doktor muayenemin sonunda ameliyat olabileceğimi söyledi. Lafın kısası beş ay önce ameliyatımı oldum. Ağrılı iki gün geçirdim,az ağrılı on gün ağrısız günler geçirmeye devam ediyorum. Elleri dert görmesin efenim.
Eşimle muayeneye gittiğimde epeyce kalabalık bir insan topluluğu ile karşılaştım. Eyvah dedim bu ne, nezaman bana sıra gelecek. Ağrım dahada artacak şimdi. Burdan hemen gitsemmi falan. Beni güler yüzle karşıyıp, hoşgeldiniz dedikten sonra, içerde bir hastamız var bir bekleyen hastamız sonra siz görüşeceksiniz dediler. E bu kalabalık dedim içimdem.sonra anladımki ben nasıl karımı alıp gitmişsem hastalarda birilerini almış gelmiş. Bu duyguyu bu ağrıyı çekmeyen anlayamaz . çünkü bu hastalık çoluk çombalak herkezi mutsuz ettiğiniz bir hastalık. Düğün dernek sinema park yok bu hastalıkta, çocuklarınızla eşinizle doğru dürüst ilgilenmek yok.var diyen yalan diyordur yada migren değildir. Emarlarım reçetem karım ben yarım saat sonra doktorumuzun yanındaydık. Bana ameliyat sırasında yaşanacaklar ve sonrasında yaşanacaklar anlatıldı.içime bir umut doğdu.ameliyatımı oldum.çok iyiyim çok rahatım. Bana yıllarca dayanan eşim hakkını helal et. Beni ameliyatı ile aileme kazandıran doktorum sende hakkını helal et. Teşekkür ederim.
Nişan bozuyor, tekrar barışıyorduk. Tayfun beye nişanlım internette rastlamış. Randevu aldık gittik. Benim sadece şakak bölgemde yoğun ağrılarım oluyor, tepeme doğru yayılıyordu. Zonk, zonk, zonkluyordu. Önce bir enjeksiyon test yaptı ve beni bekleyemeye aldı. Bu süre içerisinde bir ay boyunca ben de ağrılarımda ki değişiklikleri kayıt ettim. Bir ay sonra ameliyat günümü kararlaştırdık. Operasyon günü tahlillerim yapıldı. Anestezi doktorlarının da onayı ile ameliyatımı oldum. iki bölgeden ameliyatım yapıldı. O gün hastanede kaldım. O gecenin biraz zor geçeceğini doktorum bana anlatmıştı, ancak anlattığı kadar zor olmadı. Ertesi gün taburcu oldum. Kontrollerim yapıldı. Bir hafta rapor aldım ve sonra işime döndüm. ilk hafta dikkatli çalıştım. ikinci hafta, üçüncü derken aylar geçti. Bu ameliyat hayatımı dengeye soktu. Kendisine nikah davetiyemizi götürdüğümüzde, geleceğini hiç düşünmüyordum. Geldi. iyi bir doktor, iyi ve mütevazi bir insan. Allah herkesi iyilerle ve doğrularla karşılaştırsın.
ilaçlar, sülükler, hacamatlar tedaviler. Migren yanında mide hastalığı. Tesadüf eseri internette migren için kendime yeni bir ilaç ararken hocanın sitesine girdim. Videoları izledim. Randevumu aldım. Sekreteri mutlaka nöroloji doktorumun tanısı ile gelmemi söyledi. Tomografimi aldım reçetelerimi aldım gittim. Şansıma migren ameliyatı olmuş bir hastanın kontrolüne denk geldim. Sevinçliydi. Bitti dedi. Kaç gün oldu diye sordum birinci ay kontrolümü yaptırıyorum dedi. Ameliyatımı olmaya o an karar verdim. Daha hocayı görmemiştim bile. Görünce iyiden iyiye budur dedim. Ameliyat programım yapıldı, ameliyatımı oldum. Bana anlattığından daha kısa sürede iyi hissettim ve iyileştim. Bir kez değil bin kez teşekkür ederim.
Bir gün telefona nasıl sarıldığımı bilmiyorum. Doktora gelmem gerekiyor ağrıdan ölüyorum dedim. O gün değil ama iki gün sonrası için randevu aldım. Benden istedikleri tüm tüm evraklarımı götürdüm. Ameliyat kararımı verdim. En kısa sürede gerçekleştirdik. Çok çok iyiyim. Çok teşekkür ederim.
Sevgili doktorum Tayfun beye çok çok teşekkür ederim. Allah bana onun ellerinden yeni bir

hayat sundu. 25 yıllık hastalığımdan kurtulmama sebep oldu. Mutlu biten masalların sonu gibi

bir hayatım oldu. Ağrılarım son buldu. Teşekkür, teşekkür, teşekkür....
Yağ enjeksiyonu ile mükemmel sonuç elde ediyorsunuz. Yüzüm en az 5 – 6 yaş gençleşti. Doktor Tayfun Türkaslan a çok teşekkür ederim. ismini başlık olarak görünce yazayım dedim.
Ben Rusya da işçi olarak çalışan biriyim. Yüzüm tüm ailem gibi içe çöküktü. Tayfun Türkaslan a giderek yardım istedim. Kendimi böyle görmek istemiyordum. Doktorum bana yüze yağ enjeksiyonu önerdi ve yaptı. Yalnız başıma kalıyorum diye o gün hastanede kalmamı dahi sağladı. Biraz morluklar olacağını endişelenmemem gerektiğini söyledi. Sigara içmemem konusunda beni uyardı. Ertesi sabah asistanı hastaneye geldiğinde o bile şaşırdı. Mutluyum çok tavsiye ederim.
Estetik doktorumdur kendisi. migren için de yardımcı oluyor.
Benim için, estetiği sanat ve sağlıkla harmanlayan doktor kendisi.
Uludağsözlükte rastladığıma Çok sevindiiiiiimmmm hocamdır!
Güzelliğin on para etmez, bu bendeki aşk olmasa.
oldukça fazla, olumlu geri dönüşler aldığını gördüğüm, badem göz ameliyatından, genital estetiğe kadar bir çok operasyonda bulunan, genç, yakışıklı bir doçentimiz.
Ege tıp tan mezun olduğu için, izmirli sandığım hekim.
Değişik bir doktor. Önce çekiniyorsunuz sonra abi kardeş gibi oluyorsunuz. istediğinizi yapmıyor, neden yapmadığını anlatıyor. iyi göz ameliyatı yapıyor, paragöz değil. Kardeşimin doğuştan olan göz kapağı düşüklüğüne iyi ki elini attı, bir de bana burun yapsa dediğim şahane bir doktordur kendisi.
Yaptığı meme küçültme ameliyatı ile, öncelikle sırt ağrılarımdan beni kurtaran, öz güvenine güven katan doktor.
estetikport.com sitesinden estetik ve estetik cerrahi ile ilgili bilgiler vermekte olan doktordur.. kişisel bilgileri mail ile gönderildiğinde fiyat bilgisi veriyor olmalarının etikliği tartışılabilecek bir konudur..
Bayanlar arasında son günlerde ismi sıkça anılan estetisyendir.. izmir Ege Tıp Fakültesinden mezun olan doktor, uzmanlık eğitimini istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda yapmıştır. televizyon ve gazetelerde badem göz ameliyatı ile yer almış sonrasında kadınların dikkatini çekmiştir..