entry'ler (63)

tabloonline

Dekorasyon için çok önemli tablo! Tabloonline tabloları çok kaliteli, çok canlı gerçekten ben internetten kendim tasarlayarak sipariş verdim hayal kırıklığı yaşamadım.

ugurkancoiffeur

göztepenin efsane kuaförü terddutsuz ellerine birakmali kendini!

seran göçer

medikal estetik alanında uzmanlaşmış hem güzel hem de akıllı doktor.

tayfun türkaslan

Sevgili doktorum Tayfun beye çok çok teşekkür ederim. Allah bana onun ellerinden yeni bir

hayat sundu. 25 yıllık hastalığımdan kurtulmama sebep oldu. Mutlu biten masalların sonu gibi

bir hayatım oldu. Ağrılarım son buldu. Teşekkür, teşekkür, teşekkür....

tarabya bahce

eski terapia garden tarabya bahçe olmuş martta tekrara açılıyormuş. Tarabya için nimet bence harika bir mekan mutlaka uğranmalı kahveler, tatlılar, nargile, yok yok yani *

kartopu yüzünden adam öldüren esnaf

bu ülkede kafaların nasıl çalıştığını gösterir giderek yaşanmaz oluyor.

tüm marketler

açsın ama dışarı çıkasın yok http://www.tummarketler.com bir tıkla istedigin her şeyi kapına getiren sitedir ben sevdim sistemi.

yunus eğitim kurumu

Araştırdım ve öğrendim yeni kayıt dönemi şubatta başlayacak olan, güzellik sektörünün baya tanınmış isimlerinin eğitmen olarak çalıştığı, hızlandırılmış yoğun programlı dersleriyle, meslek edindirme kurslarının önüne geçen güzellik ve estetisyenlik kursudur. Fiyatları makuldür, işe yerleştirme ve burs imkanları da mevcutmuş.

reklam212

Yeni bir iş kurarken en zor araştırmalardan biri tabelam ne olacak, şirket arabasına reklam nasıl basılacak, dekorasyon vs. çok kafa yoruyor. ya zevkli olmuyor ya çok pahalı. ben de istanbuldaki bir çok reklam firmasını dolaştıktan sonra reklam212 diye bir firma buldum. iyi ki de bulmuşum. nerdeyse tüm tabela, reklam, billboard hatta fuar çalışmalarıma kadar yardımcı oldular. Hem de yüksek rakamlar çıkarmadan. Bana hiç iş kalmadı. En güzeli her işimi yaptırabileceğim tek bir yer bulmuş olmam. hem yorulmadım hem memnun kaldım.

akrep burcu erkeği

çok tehlikeli çok!

boyu önemli olan şeyler

bacak boyu mühim mesela!

bir duyguyu çok fazla hissetmekten hissizleşmek

fenadır.

üç çocuk yapacağım devlet kadın versin

Mantıklı bir talep.

teklife evet evet evet bin kere evet diyen kız

o teklifi çok beklemiş kızdır.

kitap hediye etmek

kesinlikle kalıcı ve değerli bir hediyedir.üstüne yazılan küçük notlarla daha anlamlı kılınabilir.

güne duş alarak başlamak

harikadır, uyanmak için birebir bence.

sporu bırakmak

daha yorgun hissetmenize neden olur.

olmaktan en korkulan insan tipi

mızmız, hastalık hastası insan tipi. off hiç çekilmiyor.

yazarların bira içmekten keyif aldıkları mekanlar

galata köprüsü.

komik erkek isimleri

Kübra. Olur mu demeyin olmuşluğunu gördük!