tayfun türkaslan

Nişan bozuyor, tekrar barışıyorduk. Tayfun beye nişanlım internette rastlamış. Randevu aldık gittik. Benim sadece şakak bölgemde yoğun ağrılarım oluyor, tepeme doğru yayılıyordu. Zonk, zonk, zonkluyordu. Önce bir enjeksiyon test yaptı ve beni bekleyemeye aldı. Bu süre içerisinde bir ay boyunca ben de ağrılarımda ki değişiklikleri kayıt ettim. Bir ay sonra ameliyat günümü kararlaştırdık. Operasyon günü tahlillerim yapıldı. Anestezi doktorlarının da onayı ile ameliyatımı oldum. iki bölgeden ameliyatım yapıldı. O gün hastanede kaldım. O gecenin biraz zor geçeceğini doktorum bana anlatmıştı, ancak anlattığı kadar zor olmadı. Ertesi gün taburcu oldum. Kontrollerim yapıldı. Bir hafta rapor aldım ve sonra işime döndüm. ilk hafta dikkatli çalıştım. ikinci hafta, üçüncü derken aylar geçti. Bu ameliyat hayatımı dengeye soktu. Kendisine nikah davetiyemizi götürdüğümüzde, geleceğini hiç düşünmüyordum. Geldi. iyi bir doktor, iyi ve mütevazi bir insan. Allah herkesi iyilerle ve doğrularla karşılaştırsın.