entry'ler (7)

tayfun türkaslan

Ben Rusya da işçi olarak çalışan biriyim. Yüzüm tüm ailem gibi içe çöküktü. Tayfun Türkaslan a giderek yardım istedim. Kendimi böyle görmek istemiyordum. Doktorum bana yüze yağ enjeksiyonu önerdi ve yaptı. Yalnız başıma kalıyorum diye o gün hastanede kalmamı dahi sağladı. Biraz morluklar olacağını endişelenmemem gerektiğini söyledi. Sigara içmemem konusunda beni uyardı. Ertesi sabah asistanı hastaneye geldiğinde o bile şaşırdı. Mutluyum çok tavsiye ederim.

küpe takan erkek

Denediği zaman ibişe döndüğünü farkedip takamayanların, yakışanlara bok atmasına neden olan, çekememezlilik yaratan bir olgudur. Büyütecek bir şey yoktur eline yüzük takanla kulağına küpen takan aynıdır benim için aksesuardır, tarz meselesidir.

türkiye de ilk eşcinsel evlilik

Resmi olarak evlenmemişlerdir, eh tören olarak baz alırsak da ilk evlenenler değillerdir aslında... Sadece medyada yer alan ilk eşcinsel çifttir olsa olsa. Neyse efenim, nitekim bu açıdan cesur davranmışlar fakat şimdiden sıkıntı yaşamaya başladıkları ile ilgili haberleri okuyoruz umarım ciddi sorunlar yaşamazlar da pişman olmazlar bu hareketlerinden dolayı...

kocaman bir evde yıllarca bir kedi ile yaşamak

bir süre sonra ev arkadaşlığına dönüşür pek muhatap olunmaz ayrı ayrı takılınır nezaketen eve geldiğinde bir selam vermeye yanaşılır en fazla.

müslümanlığını yerine getirmeyen kapalı kadın

ligi takip etmeyen, takımın sadece 1-2 oyuncusunu sayabilen ama ölümüne savunan insan modeliyle akrabadır.

yaran yanlış okumalar

hotmail de yeni e-mail adresi almaya çalışırken
"haydi kaydol" yazısını "haydi kaybol" diye okumak ve bir an için bozulmak

sevgiliye kazak örmek

evlenilecek kadın mesajı verir, tabii anaç bir kişiliğie sahip olduğunu da gösterir.