tayfun türkaslan

Eşimle muayeneye gittiğimde epeyce kalabalık bir insan topluluğu ile karşılaştım. Eyvah dedim bu ne, nezaman bana sıra gelecek. Ağrım dahada artacak şimdi. Burdan hemen gitsemmi falan. Beni güler yüzle karşıyıp, hoşgeldiniz dedikten sonra, içerde bir hastamız var bir bekleyen hastamız sonra siz görüşeceksiniz dediler. E bu kalabalık dedim içimdem.sonra anladımki ben nasıl karımı alıp gitmişsem hastalarda birilerini almış gelmiş. Bu duyguyu bu ağrıyı çekmeyen anlayamaz . çünkü bu hastalık çoluk çombalak herkezi mutsuz ettiğiniz bir hastalık. Düğün dernek sinema park yok bu hastalıkta, çocuklarınızla eşinizle doğru dürüst ilgilenmek yok.var diyen yalan diyordur yada migren değildir. Emarlarım reçetem karım ben yarım saat sonra doktorumuzun yanındaydık. Bana ameliyat sırasında yaşanacaklar ve sonrasında yaşanacaklar anlatıldı.içime bir umut doğdu.ameliyatımı oldum.çok iyiyim çok rahatım. Bana yıllarca dayanan eşim hakkını helal et. Beni ameliyatı ile aileme kazandıran doktorum sende hakkını helal et. Teşekkür ederim.