bugün

kısmen ürünleşen markalardan biri.
tat: bir marka
ketçap: az sulandırılmış salça
tat ketçap: dilin kirletilmesi.
pınar mınar bir tarafa ketçapların en iyisi.
piyasadaki tüm ketçapların eline veren ketçap, orgazmik sos. katıksız ağzıma bile sıkarım arada. yok arkadaş bunun içine kesin bağımlılık yapıcı madde koymuşlar. piyasadaki tüm ketçapları denesem de bundan başkasına ağız tadım uymuyor. 3 gün yemeyeyim ortalıkta mal gibi dolanıyorum. eroin bağımlısından beterim. yarım kiloluk şişeyi 5 günde bitirdim an itibariyle. benim buna harcadığım parayla ketçap fabrikası kurulur ama sırrı gizli formülünde. neyse zengin olunca satın alınacaklar listesinde bu meredin fabrikası da var.
dök dök ye tat ketçap ye sloganı ve bu sloganı şarkısında tiye alan grup vitamin i hatırlatır.
"bol ketçap adı tat ketçap yani dök dök ye dök ye"
Türkiyenin ilk ketçap markasıdır.
Nostalji için, 1989 yılında yayınlanan reklamı aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. izleyebilirsiniz.
http://seyretmelik.com/nostalji-tat-ketcap/8816274
o kadar ketçap denedim heinz dahil tek geçtiğim ketçap.
erkek çocukların ataerkil olarak yetişip tecevüzcü olmalarını kolaylaştıracak bir reklam çekmişler utanmadan.
içindeki katkı maddelerin haddi hesabı olmayan ketçap denilmesini bile haketmeyen, sosların yüz karası. soktuğumun şekeri çok mu pahalı ki içine glikoz koyarsınız şu meretin? içindeki malzemeler bakımından bim ketçabından farkı yok. #FORZA #HEiNZ #FORZA #CALVE
iyi değil. çok tatlı. heinzdan sonra domates suyu gibi geldi bana. tavsiye etmem ketçap severlere.