bugün

istemi betil vefat ettikten sonra gandalf ı seslendirmek için muhtemel en uygun kişi.
pisaya çıkan 4 filmden her 2.de rol alan oyuncu. *
hakkında girilen entry sayısının azlığı şaşırtıcı derecede olan usta tiyatrocu.

(bkz: i find your lack of faith disturbing)*

tarik unluoglu olarak da bir başlık varmış. orası da burdan pek farklı değil.
kurtlar vadisi'ndeki testere necmi.
mükemmel bir ses tonuna sahip oyuncu. oyunculuğu da fena değildir. kurtlar vadisinde ünü artmıştır.
Adamın yapıtaşıdır. Keşke tanısaydım.
ideal kayınpeder profili.
galataray lisesi mezunu tiyatrocu,çok hoş sohbettir ama çok konuşur bi süre sonra sussada biraz kafamızı dinlesek moduna sokar insanı.
kurtlar vadisinde testere necmi, eşkıyada ünal kaplan, avrupa avrupada ferdi koparandır. pabuççuoğluyla karıştırırdım hep. hala daha karıştırıyorum. papatyam'da da oynamıştı sanki. şu sıralar finansbank reklamında da oynuyor abi kötü adam rolleri bu kadar mı yakışır bir insana. saygılar.
b.annem bir melek'te galatasaraylıyı oynamıştır.
avrupa avrupa'da fenerbahçeliyi oynamıştır.
sümela'nın şifresinde trabzonsporluyu canlandırmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=VbJYwcCfPbw
gerçek hayatta ise beşiktaşlıdır.
Testere Necmi .. üşüyoruz reyiz
aristokrat rollerini çok iyi canlandıran aktör.

ünal kaplan karakterini yaşıyor.

ayrıca sesi çok tok. iyi bir hatip olur.
2019 a girerken o ses türkiye yılbaşı programında şarkı söylediği sırada murat boz küstahının son dakikaya kadar dönmediği, son dakika ayıp olmasın diye istemeye istemeye butona bastığı (ki şarkının bitmesinin üstünden 5-10 saniye geçmesine rağmen koltuklar o ses ekibi tarafından otomatik döndürlmedi herhalde murat bozu basmaya zorluyorlar) oyuncu.

Hadise, seda ve beyazın son derece yakın ve murat bozun son derece mesafeli yaklaşımlarına rağmen seçimini murat bozdan yana kullanarak murat bozu afallatmış ve bokunun üstüne oturtmuştur. Büyüklüğünü gösteren bir oyuncudur.
bugün 61 yaşında hayatını kaybetmiş.

http://www.hurriyet.com.t...1341520&utm_term=post
aga ne alaka ya sabah sabah aşırı tadım kaçtı. allah sıralı ölüm işini random yapıyor artık herhalde. zaten ölümün sıralısı mı olur amk. allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin. edho'da oynuyordu.
laz ziya onu bekliyordur.
ölümüyle üzmüş usta.
Kurtlar vadisi asıl şimdi bitti.
bu adamı ben çok seviyordum ya.

toprağın bol olsun güzel insan.

temelden gittikçe iyice çöken bir oyuncu kitlesi var türkiye de.

şımarık, osuran, taklit komedyenliği, 1 dakika bakışarak dram yaratan...

opera bölümü okuyan bir oyuncu, cumhuriyet döneminin yetiştirdiği büyük usta hoşçakal.
Hey gidi testere necmi hey...

Karakter oyuncusuydu.

Allah rahmet eylesin.
Keşke tanışma fırsatım olsa dediğim ünlülerdendi. Vefatı üzmüştür Allah rahmet eylesin.
Geçen gün trt arşivde gençliğini gösteren bir video vardı.Gençliğinde ne yakışıklı adammış diye içimden geçirmiştim.Mekanı cennet olsun.Trt deki videosu
--spoiler--
https://m.youtube.com/watch?v=BVJxtqg_hFU
--spoiler--
Vay arkadaş. Gençliğime dair kim varsa hayatını kaybediyor.

Üzüldüm.
Vefatı aşırı üzen sanatçı.
Not:Neriğmannnn!