bugün

sütyen takmaya elverişli kişilerdir.
erkeklikten hafiften uzaklaşmaya başlayan modeldir hatta modeloştur .
tangasını yerinden çıkarmadan,mask'ın da yaptıgı gibi kafasına geçirmek icab eden erkek modelidir..
striptiz klupte calısıyor olması muhtemel erkek modelidir
bir zamanlar bülent ersoy.
erkeklikten muaf olmaya başlayacaktır ama erkeklerin donunu tamamen çıkarmadan işeme avantajına; donunu hafif yana kaydırarak tamamen çıkarmadan sıçabilme avantajını eklemiş kişilik olacaktır. kendisini avantajlarıyla baş başa bırakmak lazım...
(bkz: akıl fikir)
dismissed'te kıza striptiz yapan erkek kişinin model olarak gösterilebileceği erkek modelidir**.
(bkz: Ahmet dursun)
beckham'ın maçlarda şans getirmesi amacıyla victoria'nın iç çamaşırlarını giydiğini açıklamasıyla bu tür erkeklerin başında gösterilmesi gerektiğini düşündüğüm metroseksüel* kişidir.
göt kıllarının tanga etrafında turlaması nedeniyle pek bi canı yanan erkektir. bunun için bu aşk uğruna anal bölgedeki bütün kıl* alemine veda etmesi gerekmektedir*
-tam tanga havasındayım birbaşka dönüyor başım
+sus lan su o tam tango havasındayım değilmiydi lan
-abi dur ya
+sen varya sen iyice garipleştin lan
(bkz: david beckham)
sandalyeye oturduğunda arkadan tangası görünen erkektir

-şşşt birader tangan görünüyo
*saol abi
herkesin içinde giymemesi, kimseye görünmeden giymesi gereken erkek. toplumumuz tangalı erkekleri kaldıracak düzeye henüz gelmediğinden bir müddet içten içe giymesi doğru olur.
götündeki killarida kesmisse kesin ibnedir. tıraş olan maymunla eşdeğerdir.
türk erkeğine ters olan ve yakışması imkansız olan iç çamaşırıdır...

mantıklı düşünmek gerekirse bu ülkede tanga giydiğinin öğrenildiği an .bne olduğun tanga giydiğini bilen kişiler tarafından onaylanır ve adın .bneye çıkar.

ayrıca bu tangayı giyen erkekler genelde yabancılardır ve türk erkekleri ile kıyaslandığında bu yabancılara tüysüz demek mümkündür ki, yabancılar tangayı giydiklerinde popoları tüysüz olduğundan yakışabilir ama ben türk erkeklerinin giydiğini hayal etmek bile istemiyorum yani hayal ediyorum da bizim türk erkeği giymiş tangayı, tanganın arasından kıllar fışkırıyor ve zaten tanganın açıkta bıraktığı popoda kıllardan gözükmez yani o yüzden hiç bir şey giymese bile türk erkeği kıllar zaten kıçı kamufle etmekte ne gerek var .bne olarak bilinmeye ki bu tangayı türkiye'de ancak kızlar ve ibneler giyer...

yani ben bir erkeğin tanga giydiğini görsem ya da duysam kesin .bne derim ve bu düşüncemi kimse değiştiremez.

yani türkiye'de tanga giyiyorsan ve ya bayan ya da .bnesindir...
iddia kaybetmiş erkektir, çok üzerine gitmeyiniz.
reha muhtar'ın harbiye açıkhava tiyatrosunda otururken arkasından gözüken iç çamaşırı. Yani bir düşünün lütfen manzarayı.
erkek değildir.
(bkz: anlatım bozuklugu)
-asittir yörü lan!! tepkisi verilerek biran önce civarlardan uzaklaşılması, hayatınızdan çıkarılması gereken arkadaştır. ki erkek arkadaşınızın size gelip "abi bugün tanga giydim muhteşem bişey ya okşuyo dötü manyak için bi hoş oluyo yaa" demesinden sonra yapılacak alternatif bi davranış, alternatif bi söz bulunmamaktadır.
erkekliginden süphe edilecek tiptir ve büyük ihtimalle homoseksüel bir danscidir.
bütün gün eli g. tünde gezmeye mahkum, tanganın erkek vücuduna göre tasarlanmadığını geç farkedebilmesi muhtemel kişidir.
hiç birşeyiyle şüphe edilmeyecek erkektir, lakin kız arkadaşı istemiş ya da fantezi yapmak üzere olan erkektir amma ve lakin tanganın şekil itibariyle erkeklere yakışmadığı da aşikardır. erkek kalçasına ancak boxer yakışır efenim, ne de olsa bizimki şekilsiz anam napalım!ama kızlara çok yakışıyo!*
the maskın gazabına uğraması gereken erkek bozuntusudur.
erkeklikten nasibini yeterince alamamış erkek.