bugün

görsel

Hiç bir yalakalık karşılıksız kalmaz.
Alemci grupçu adamdan daha müslümanını bulamamışlar. Ezanlar susmaz gayrı.
Tamer karadağlı adamdır, yakışır o adama dt müdürlüğü ayrıca Ankaralıdır.
Dibi sonuna kadar demektir.
şaşırtmayan atama. herhalde altan erkekli atanacak değildi.
ne bileyim, örn: kültür bakanı olarak veya cumhurbaşkanı danışmanı olarak ilber ortaylı seviyesinde insanların atanması gibi, imar ve iskan şehircilik bakanlığında danışmanlık yapması için celal şengör, ahmet vefik alp seviyesinde insanların getirilmesi bu insanlara projeler için onay yetkisi verilmesi gibi, sağlık bakanlığında projeler çalışmalar için aziz sancar ayarında insanların getirilmesi gibi, ekonomi de daron acemoğlu, ögür demirtaş gibi insanların görev almasını beklemek gibi absürt bir durumu yaşanmak istemeyiz ülkemizde.
liyakat ve istikrar açısından normal olan atama.
. Gezi olaylarından bu yana böyle bir şey bekliyordu. Padişah sonunda mükâfatını bol kepçe vermiş oldu…
bu adam haluk karakterini oynamıyor, bu adam HALUK.
Tiyatro bu sözde taş fırın, özde donuta kaldıysa...
tam tiyatrocu. bunun takıldığı manita 23 yaşındamıydı neydi.

başlığı bulursam atarım ben açmıştım zamanında.

(bkz: #44555102)
Tamer abi disiplinli bir adam bencede olur. Sert duruşu çocuklar duymasında bile hissedildi.
evet hiçbir yalakalık karşılıksız kalmıyor gerçekten de. mesela bakıyorsun seçim zamanında atatürkçü kesilen tayfa, disney'e bir kelime bile edemiyor.

sonra ne mi oluyor? gelsin disney'den diziler, filmler.
ziya paşa'dan: Ayînesi işdir kişinin lâfa bakılmaz Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde.
Ülke kocaman bir Tamer Karadağlı olmuş, Tamer Karadağlı müdür olmuş çok mu ?
Tiyatroya sinemaya PKK sokturulmamak istenmektedir.

CHP'li olmak PKK'lı olmak demek değil.
cehape iktidarda olsaydı, bay kemal tuncay özkan'ı müdür yapardı ,kendisi iyi tiyatrocudur.

ülke batıyor biz seyrediyoruz..
isabet olmuş vasıflı biri olsa şaşırırdık.
Erdogan gibi birinin ulkeyi yonettigi,
Kilijdaroglu gibi birinin en buyuk rakibi oldugu,
Ali erbasin gibi birinin dinin bir numarasi oldugu bir ulkede takila takila buna mi takildiniz?

Korler sagirlar, birbirini agirlar demis atalarimiz.
Tamer Karadağlı: "Ben dahil bütün sanat camiası hapse atılırız diye Erdoğan'dan korkuyor"

2015...
Niye bu kadar sinirlendiniz?
Anlamış değilim
Adam gayette işini iyi yapan birisi.