bugün

(bkz: #7855946) çok güzel tespitler ve gözlemler yaptığına inandığım yazar , hadi rastgele.
t m ve r'yi büyük yazarak gönülleri fethetmiştir (!). ruhu ergen pikaçu.
gürcülerin kadın hükümdarıdır.

ülkemizde tamara tarafından yaptırılan birkaç yapı da vardır. artvin'in şavşat sınırları içinde bulunan parih kalesi ve köye adını veren taş köprü.

ayrıca şavşat sınırları içinde bulunan imerhev vadisinde boyutları esas alınarak yaptırıldığı rivayet edilen altın heykeli uğruna nice kazılar yapılmıştır.
dost canlısı olan şahane bi yazardır kendisi. özgürlüğü benimseyen kişiliği ile beğenimi kazanmıştır. adaleti savunan demokratik bir hayat felsefesine sahip. yarınlarımıza umutla ve güvenle bakabilmemizi sağlıyor bu idealist kardeşimiz. laik devlet anlayışının en büyük savunucusu olduğundan şüphem yok.
Gizliden, gizliye nick altım örümcek bağladı diyen nesildaş. Bu arada hemşehri çıktık. Nick dolayısıyla gürcülükte varsa, kesin akraba çıkabiliriz. Her neyse; Ben çok konuştum galiba.*
bu arkadaş çirkin erkeklere tavsiyeler başlığına şunları yazmış.

(#16752677)
(#16752748)

şöyle düşündüm bir insan bu kadar özgüvenliyse ya çok güzeldir ya da kezbandır. ee bu kişi türk kızı olduğuna göre tabi ki ikinci şık bana daha yakın geldi. neyse efendim bari emin olayım diyerek gidip bu kişinin twitter'ına bir göz gezdirdim. bir de ne göreyim gerçekten kezban * kardeş kusura bakma ama bence çirkin biri sana bakarsa öp onu başına koy. * *

bacım alınma ama teyzeler gibi duruyorsun ve tipsizsin. gerçekten tipsizsin ama bak bu resmine sen de bana katılacaksın.

http://a0.twimg.com/profi...rx7sy469p6js8a1kkgmh.jpeg

hemen modaya uyup ergen diyeceğine bu acımasız gerçeklere bak bence * *
ağır ergen psikolojisine sahip bir 8. nesil çirkin insan tarafından saldırıya uğrayan yazar, aha bi de adımla dalga geçiyo, kaldı mı ya öyle şeyler? tamam tamam teslim oluyorum en birinci sensin.

ha bi de, yazdıklarımı * içerlemeyin gençler, alttarafı gerçek bunlar. zaten herkesden kolay kolay duymazsınız.

sonradan gelen edit: asdfasdfasfg bi de fotoğrafımı paylaşmış bu ergen bile değil lan, bu bildiğin portakal ağacında vitamin.

not: modaya uyup ergen demek ile modaya uyup kezban demek arasındaki 7 farkı bulunuz.
friends izlemiş the good wife izleyen tess gerritsen okuyan yazar.

bende bunları yapıyorum, hadi arkadaş olalım *
sanırım o da bizdendir. o da amonyaktır.

görsel
amonyak değildir amma lakin ki olabilitesi vardır.
(bkz: amonyak) *
tabata vardı bide lan.
iyi girmişti bize ha.
neyse futbolcuya benzeyen karı.
şu aralar bir kardeşi olduğu için üzülen yazar.

Annem bana en büyük kazığı kız kardeşimi doğurmakla atmış, evet.
1. nesil olup hala yazar olan nadide insanlardan biridir.
doom günü çocuğu.
birazcık geç olsa da iyi ki dooodun canım.
iŞ ARIYOMUŞ, iŞ BULUN LAN BU KIZA

GRAFiKER OLUR KENDiSi...
(#20562253) katılmazsa top olacak yazar.

taam yea gelcez dedik işte *
aslaniçedir kendisi. tamara gibi tamaradır aynı zamanda. selam sana bursa heheheh.
patronu koyu bursa sporlu olup, galatasaray formasıyla işe geldiği günde Bursa spor'lu bir müşterisi tarafında çalıştığı odaya girilmeyen grafiker.

adam * girmedi odama ya, galatasaray'lıyım diye. bi de patrondan laf yedik iyi mi, "trübün hayatımı bitirdin" dedi bana asdfdfgsfgfgh
#21233421 başarılı bir gezi yazısı.
Sirpca'da bayan ismi.
ekşi'deki kalpazan ile aynı kişi sanırım.
(#28186476) bu tehditler hiç hoş değil yazarı.

sen şu kelimelikteki davetimi kabul et de kozlarımızı paylaşalım.
Milan kundera'nın " gülüşün ve unutuluşun kitabı" adlı eserindeki kadın kahraman.