bugün

hiçbir şeyden haberi olmayan şeriatçı insan.
Bunlar laciverdi.
eğer savaş taliban'la amerikadan destekli hükümet arasında geçiyorsa kimse kusura bakmasın ben taliban'ı tutarım...

taliban , afganistanın temsilcisi ve amerikalıları kovdu . şimdi talibanla anlaşıp afganistanı
sakinleştirmek lazım . asyadaki büyük stress noktalarından birisi afganistan digeri de
kürt bölgesi . bunları tedavi etmek lazım ....
keşke diktatör olsaydım. mesela bu mal için hemen emir verirdim kendisini ve birinci derece yakınlarını ilk uçakla afganistan a postalardım tüm mal varlığına da el koyardım ve mehmetçik vakfına bağışlatırdım.
MADEM LOKUM YEMEYE YEDiRMEYE MERAKLISIN TALiBAN ADAM, GÖNDER KARINI KIZINI TALiBANA HASRETiN DiNSiN DENiLESi.
Türk lokumu dağıtan türk oğlu Türktür.
Lokum Türklere özgü bir tatlıdır.
Özel günlerde ikram edilir.
Türk lokumu mümkünse türk kahvesiyle nefis gider.
Emperyalist ABD'nin kardeş Afganistan'dan defolup gitmesini kutluyor olabilir.
Afganlılar ve pakistanlilar kurtuluş savaşında bize yardım ettiler.
iyi adamlardır.
Amerika'nın defolup gitmesine ben de sevindim.
Konuyu Saptirmayalim lütfen.
Afganistana git desen gitmez. Türkiye'nin karanlık yüzü.
Memlekette orospu çocuğu insanlar var tabi.Orospu çocukları da lokum dağıtabiliyor.
Olağandır. Cafcaflı döneminde de ışid'e sempati %8 çıkıyordu. Amerikan askerlerini karşısında görünce bağırsakları boşalan halifeleri ortadan kalkınca pek bir boynu bükük kaldılar.
görsel
görsel
o lokumu kafasına atmak yerine şapur şupur yiyenler olduğu sürece baklava da dağıtırlar kurban da keserler.
Türk demeyin bari, besbelli taliban'ın türkiye sorumlulularından bir militan bu. Acilen gözaltına alınmalı yetkililer tarafından.
Türk değil ki bu. Bunu derhal Afganistan a götürüp orada bırakmak lazım.
tipe bak insanlığın demo sürümü sanki.

human v.101_firstedition aq.
Türk değildir.
Darısı başimiza diyordur içten içe ondan dağitmiştir.sakalpower.
ümmed power.
Türk ırkının en büyük düşmanı araplaşmış türk'tür!
o lokumu yiyenlerde de sıkıntı var. terörist orospu çocuklarının elinden bir şey yenir mi?
(bkz: alın size düşünce özgürlüğü)
yanına kıstırma bisküvi ile kutlayan türktür. aslında oldukça da düşündürücüdür.
görsel

Türkiye’de ibrahim Hakkı Kılıçaslan isimli bir kişi, Taliban’ın Afganistan’ındaki işgalini cadde ve sokaklarda lokum dağıtarak kutladı.

https://www.yenicaggazete...kumla-kutladi-468879h.htm
sorsan en büyük hayali almanya'ya gitmektir.
ananın amına sokayım o lokumu orospu çocuğu.
Ülke ülke değil tımarhane aq.