bugün

hoşçakal sayın yazar.
et ve tırnak, bal ve tereyağı, zeki ile müren, erman ile şansal nasıl birlikteyse; tahin ile pekmez de o kadar katı, ayrılmaz ve katî dosttur. geç bulup erken kaybettiğim yazar. hoşçakal.*
karıştırılırken içerisine bir miktar süt ilave edilmesiyle daha yumuşak bir kıvama kavuşacak olan kahvaltıların vazgeçilmez harika ikilisi.
(bkz: #14285038)
tarihci76'nın fake nicki olduğuna göre demek ki tarihci76 da gizli fenerbahçeli.

zamanında çamur atmıştım, tutmadı sanırım. bu sefer işi biraz daha ilerleteyim dedim. (bkz: #13040459)
kahve yerine kullanabilecek besin.
son entrylerine baktım ama pek bir yamuğu yok gibi. niye çaylak olmuş lan bilen yok mu şimdi?
hiçbir veriye, enformasyona, bilgiye, belgeye dayanmadan ortaya öyle saçma savlar sallamaktadır ki...

neymiş, çanakkale savaşı'nda kürtler ve araplar'dan çok türkler firar etmiş. e, hani belge? yok! anzak subayı yazmış! e koy hadi! yox.

dikkâtinizi çekmiştir belki bu yazar işine geldiğinde ermeni, arap, kürt falan oluyor. yobazlıkta sınır tanımıyor. niye? bunların tümü türklük karşıtı oluşumlardır da ondan. artık, kim tavuğuna kış demişse türkler'den kötüsü yok, buna göre.

küçükken inşaâte topu kaçtı diyeceğim ama o da kürtlerin ata sporu.
--spoiler--
bugün kemalist deyince akla tkp'li tipi geliyor; tkp'li deyince de kemalist..
--spoiler--

Fazlasıyla doğru söylemlere sahip yazar.
karıştırınca insanı çileden çıkartır. Doyurucudur, ekmek tahin ve pekmez üçlüsü ile sabah kahvaltısı edilse bütün gün tok kalabilirsiniz.
Harika bir ikilidir ekmek ile yenilince gün boyu tok kalabilirsiniz .
--spoiler--
türk arap'tan nefret eder mi lan. hiçbir kitap yazmaz...
--spoiler--

arap türk'ten nefret eder hafız, bilumum tarih kitabı yazar..
lanetle, beddua ile, düğümlere üfüren karılarla olmuyor maalesef.***
lunaparkın yolunu ararken kaybolmuş olması muhtemel afacandır. tutun elinden. *
bir bal ile kaymak değil.
(#14645003) teşekkür ettiğim kıymetli yazar.
sözlük trollerinden biri.
süper karışımın getirdiği, enerji patlaması.
(bkz: kış) dedirten ikilidir.
Cahil bir yazar.
(#14763932) çüş diyorum. sözün de bittiği yerdeyim. avrupa şehri görmesek yeriz bunu.
bana özel mamul demiş kendisi su katılmamış bir geri zekalı anlaşılan. caanım ifade vermek ile yargılanmak aynı şey değil "nokta".
sözde ; kahvaltının vazgeçilmezi olan * yalandır.
asıl vazgeçilmez dut/keçiboynuzu/üzüm/ ve daha nice pekmez ile bütünleşen tahin olayıdır.

(bkz: yeme de yanında yat)
Kışları vücut ısısını yüksek tutan ve de enerji veren ikilidir.fazlası zararlıdır.partnerinizin beli kırılabilir.
(bkz: #14854541) entrysiyle bilim dünyasını birbirine katan yazar. sözlüğü tuvalet duvarı zannediyor sanırsam.
birinin, bu yazara müslümanın bir canlı türü olmadığını öğretmesi gerektiği kanısındayım.
canlılar insan, hayvan, bitki, tek hücreliler vs. diye ayrılıyor evladım.
bir kişi ölmüşse, bir insan ölmüştür. duvara anlatılsa anlardı yahu!
islami terörist tarzında fikir beyan eden at gözlüklü şeyimsi yazar.